Poznajesz? To jedna z największych gwiazd sportu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / cristiano / Na zdjęciu: kilkuletni Cristiano Ronaldo z mamą
Instagram / cristiano / Na zdjęciu: kilkuletni Cristiano Ronaldo z mamą
zdjęcie autora artykułu

Fotografia, na której widać mamę z synem, została zrobiona w Portugalii ok. 30 lat temu. Teraz zdjęcie to "odkurzył" Cristiano Ronaldo.

W tym artykule dowiesz się o:

"Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy dla najlepszych (mam - przyp. red.) na świecie" - napisał w niedzielę (05.05) na swoim instagramowym profilu Cristiano Ronaldo.

Hiszpanie - podobnie jak dzieje się to w Portugalii, Rumunii, Mozambiku, na Węgrzech i Litwie - obchodzą Dzień Matki w pierwszą niedzielę maja.

39-letni Ronaldo, który w tym sezonie występuje w saudyjskim klubie Al-Nassr, nie zapomniał o tym ważnym święcie.

Reprezentant Portugalii zamieścił na portalu społecznościowym trzy zdjęcia (patrz poniżej). Na pierwszym z nich widzimy całą rodzinkę, z którą słynny piłkarz mieszka w Arabii Saudyjskiej. Życzenia skierowane były dla szczęśliwej mamy - Georginy Rodriguez.

Na drugim i trzecim zdjęciu (poniżej na kolejnych slajdach) CR7 pozuje ze swoją mamą - Marią Dolores dos Santos. Foto nr 2. zostało zrobione ok. 30 lat temu, kiedy Ronaldo był jeszcze dzieckiem. Dzięki temu można zobaczyć, jak wyglądał przyszły gwiazdor piłki w wieku kilku lat. Foto nr 3. jest aktualne.

Zobacz: Dla Cristiano Ronaldo to szczególny dzień. Zdobył się na szczere wyznanie Zna ich cały świat. Zupełnie nie przeszkadza im różnica wieku

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: To nie jest fake. Szalona parada bramkarza

Źródło artykułu: WP SportoweFakty