Getty Images / Thomas Eisenhuth / Na zdjęciu: Jeff Strasser

Dramat w meczu 2. Bundesligi. Trener 1.FC Kaiserslautern w przerwie miał atak serca

Łukasz Witczyk

Dramatyczne sceny rozegrały się w przerwie meczu 2. Bundesligi SV Darmstadt 98 - 1.FC Kaiserslautern. Trener gości, Jeff Strasser, dostał ataku serca i został odwieziony do szpitala.

W przerwie w szatni 1.FC Kaiserslautern musiał interweniować lekarz. Jeff Strasser poczuł się na tyle źle, że odwieziony został na badania do szpitala. Medycy podejrzewali zawał serca i błyskawicznie podjęli decyzję o hospitalizacji.

"Drodzy fani FCK. Jak zapewne zauważyliście, mecz wyjazdowy w Darmstadt został przerwany. Powodem jest interwencja lekarska. Nasz trener jest w drodze do szpitala, gdzie przejdzie kontrolę" - przekazał klub z Kaiserslautern na Twitterze.

Z informacji telewizji Sky wynika, że 43-latek w szatni doznał ataku serca. Do tego skarżył się na nudności i zawroty głowy. Na szczęście Strasser w trakcie transportu karetką był świadomy.

W obliczu problemów zdrowotnych trenera gości mecz pomiędzy SV Darmstadt 98 i 1.FCK Kaiserslautern został przerwany po 45 minutach. Co prawda sędzia Bastian Dankert przedłużył przerwę, ale ostatecznie postanowił zakończyć mecz.