Instagram / Spadochroniarz na murawie w meczu Interu

Serie A: Sassuolo - Inter. W 1. połowie na murawie wylądował spadochroniarz

Bartłomiej Bukowski

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas niedzielnego meczu Serie A pomiędzy Sassuolo a Interem Mediolan. W trakcie 1. połowy spotkania na murawie wylądował bowiem spadochroniarz.

Pod koniec 1. połowy meczu US Sassuolo z Interem Mediolan sędzia Piero Giacomelli podyktował jedenastkę dla gości za faul Marlona na Lautaro Martinezie. Do egzekucji stałego fragmentu gry zaczął przymierzać się Romelu Lukaku, gdy nagle na murawie pojawił się... spadochroniarz.

Niespodziewany gość został jednak błyskawicznie usunięty z murawy przez ochronę. Póki co nie wiadomo, czy był to zamierzony cel lądowania, czy czysty przypadek.

Przerwa w grze nie zdekoncentrowała jednak Lukaku, który pewnie wykorzystał jedenastkę i podwyższył wynik meczu na 3:1. Finalnie jego Inter zwyciężył 4:3.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)