PAP/EPA / Miguel Angel Molina / Na zdjęciu: Luis Suarez

Tragiczna seria mistrzów Hiszpanii trwa

Michał Piegza

Co się dzieje z Atletico? Mistrz Hiszpanii przegrywa w La Lidze mecz za meczem. W środę uległ na wyjeździe Granadzie 1:2.

Nie tak Diego Simeone wyobrażał sobie końcówkę 2021 roku w La Lidze. Atletico przegrywa mecz za meczem. Serii nie udało się przerwać w zaległym spotkaniu wyjazdowym z Granadą. Mistrzowie Hiszpanii doznali czwartej z rzędu porażki.

Potyczka świetnie rozpoczęła się dla gości, którzy już w 2. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Joao Felixa. Atletico wyrównało kwadrans później.

Wszystko co najważniejsze wydarzyło się w 61. minucie. Wówczas Jorge Molina zachował spokój w polu karnym i zdobył gola na wagę sensacyjnej wygranej Granady.

Po osiemnastu meczach mistrzowie Hiszpanii o obronie tytułu mogą zapomnieć. Straty do Realu są nie do odrobienia.

Granada CF - Atletico Madryt 2:1 (1:1)
0:1 - Felix 2'
1:1 - Machis 17'
2:1 - Molina 61'