Getty Images / Kevin C. Cox / Na zdjęciu: Tomasz Bartnik

Tokio 2020. Polski strzelec nie wystąpi w finale

Michał Piegza

Tomasz Bartnik nie awansował do finału karabinu małokalibrowego. Nasz reprezentant zajął 15. miejsce. Do decydującej rozgrywki kwalifikowało się ośmiu najlepszych zawodników.

Nie udało się Tomaszowi Bartnikowi wykonać założonego planu i awansować do finału igrzysk olimpijskich w Tokio. W kwalifikacjach w strzelaniu z karabinu małokalibrowego w trzech postawach 50 m Polak rywalizował z 38 zawodnikami.

Awans do finału mogło wywalczyć jedynie ośmiu najlepszych. Ostatecznie nasz reprezentant zajął 15. miejsce i zakończył udział w zawodach.