Baseballista Narciso Elvira i jego syn zamordowani. To mogła być egzekucja na zlecenie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Na zdjęciu: Narciso Elvira
Facebook / Na zdjęciu: Narciso Elvira
zdjęcie autora artykułu

Gwiazda baseballa Narciso Elvira został zastrzelony na ulicach Paso del Toro w Meksyku. Drugą ofiarą jest jego 20-letni syn. Media informują, że była to zaplanowana egzekucja.

W tym artykule dowiesz się o:

Meksykańskie media informują, że Narciso Elvira jechał z miasta Tlalixcoyan do Hueyapan. W miejscowości Paso del Toro wpadł w zasadzkę. Gangsterzy jadący dwoma samochodami dostawczymi otworzyli ogień w kierunku jego pojazdu.

Nowe fakty w sprawie postrzelenia Davida Ortiza. Baseballista nie był celem ataku >> Infobae.com informuje, że napastnicy oddali co najmniej 20 strzałów. Niestety, 52-letni Elvira nie przeżył. Taki sam los spotkał jego 20-letniego syna, który z nim podróżował. Media donoszą, że prawdopodobnie było to morderstwo na zlecenie. Inna hipoteza mówi, że napastnicy początkowo zamierzali porwać Elvirę.

Pięć lat temu słynny baseballista już raz został porwany wraz z kilkoma pracownikami. Bandyci przetrzymywali ich przez 23 dni. Porywacze liczyli na wyłudzenie okupu, ale ostatecznie policja ich namierzyła i aresztowała sześć osób.

Ogromny skandal w lidze MLB! Houston Astros zdobyli mistrzostwo stosując nielegalne środki >> Elvira w latach 90 grał w Milwaukee Brewers w najlepszej lidze świata MLB. Potem kontynuował karierę w Japonii i Korei Południowej. Po zakończeniu kariery zainwestował swoje pieniądze w przemysł cukrowniczy.

Źródło artykułu: