Polsat Sport online - telewizja na żywo. Gdzie oglądać w internecie?

Polsat Sport online dostępny jest platformie IPLA oraz Cyfrowy Polsat Go. Gdzie i na jakiej zasadzie można oglądać na żywo telewizje w internecie?

Michał Jankowski
Michał Jankowski

Już prawie każda większa telewizja umożliwia oglądanie jej w internecie. Jeśli nie w formie streamu online, to chociaż w VOD. Jedną z nich jest Polsat Sport. Telewizja ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kibiców, ponieważ ma w swojej ofercie prawa do transmisji z ważnych wydarzeń sportowych jak choćby KSW, Polsat Boxing Night, eliminacje do piłkarskich mistrzostw świata oraz mecze pierwszej polskiej ligi.

Polsat Sport na żywo można oglądać w internecie, ale nie za darmo. Umożliwia to platforma IPLA. Dostęp do pakietu Sport na 30 dni kosztuje 19,99 zł lub 10 zł dla klientów Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. Przez pierwsze 14 dni można pakiet testować za darmo. IPLA Sport umożliwia oglądanie następujących telewizji online na żywo: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, FightBox i FightKlub. Stream online można oglądać na komputerach, telefonach, tabletach i telewizorach.

Coraz więcej ludzi decyduje się oglądać telewizje za pomocą internetu. Dostęp do Polsatu Sport online jest z pewnością niezwykle przydatną rzeczą dla każdego kibica. Dzięki temu możesz oglądać wydarzenia sportowe niezależnie od miejsca w którym się znajduje. Wystarczy mieć tylko dostęp do internetu.

ZOBACZ WIDEO Grosicki: ode mnie będzie dużo zależało (Źródło TVP)
Czy oglądasz Polsat Sport w internecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×