Eleven Sports stream online. Gdzie oglądać telewizję w internecie?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: piłkarze Realu Madryt cieszą się ze zdobycia gola
Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: piłkarze Realu Madryt cieszą się ze zdobycia gola
zdjęcie autora artykułu

Telewizję Eleven Sports można na żywo oglądać również w internecie. Legalny stream online w wysokiej jakości udostępnia m.in. WP Pilot.

W tym artykule dowiesz się o:

Eleven Sports cieszy się coraz większą popularnością. Na swoich czterech kanałach przeprowadza transmisje z wielu wydarzeń sportowych. W swojej ofercie posiada między innymi prawa do ligi hiszpańskiej, niemieckiej, francuskiej i włoskiej. Ponadto na żywo pokazuje F1, piłkę ręczną oraz żużel.

Nie każdy kibic posiada dostęp do telewizji Eleven Sports, więc coraz popularniejsze są transmisje w internecie. Stream online z Eleven Sports udostępnia legalnie m.in. WP Pilot. Podobnie jak w przypadku innych platform, które oferują tego typu usługi jak elevensports.pl, IPLA oraz Player dostęp do usługi nie jest darmowy.

Aby uzyskać dostęp do Eleven Sports 1, 2 oraz 3 należy wykupić specjalny pakiet. Miesięczny dostęp kosztuje 14,90 zł. W zamian otrzymuje się stream online wysokiej jakości, bez dodatkowych reklam, a także 31 kanałów z pakietu startowego.

W sobotę 23 grudnia 2017 roku w telewizji Eleven Sports będzie można obejrzeć m.in. takie hity jak Real - Barcelona czy Juventus - Roma.

Kup pakiet ELEVEN SPORTS za 14,90 zł i oglądaj w WP Pilot!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Grzegorz Krychowiak u chorych dzieci

Źródło artykułu:
Czy oglądasz telewizję Eleven Sports w internecie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)