Telewizja Eurosport online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Dawid Gaszyński /
WP SportoweFakty / Dawid Gaszyński /
zdjęcie autora artykułu

Telewizję Eurosport można na żywo oglądać legalnie również w internecie. Nie jest to jednak usługa za darmo i należy wykupić specjalny pakiet.

Eurosport1 i Eurosport2 to kanały cieszące się dużą popularnością wśród kibiców. Można w nich oglądać transmisje m.in. z meczów Lotto Ekstraklasy, Bundesligi i Ligi Europy, tenisa, igrzysk olimpijskich oraz przede wszystkim sportów zimowych.

Nie każdy jednak posiada dostęp do tych kanałów w swoim pakiecie telewizyjnym. Sporo widzów szuka alternatywy w internecie.

Gdzie oglądać Eurosport online?

Legalny dostęp do kanałów Eurosport1 i Eurosport2 oferuje oficjalna platforma Eurosport Player. Umożliwia ona również oglądania archiwalnych materiałów, a także transmisje z wydarzeń, które nie zmieściły się w ramówce telewizji. Nie jest to jednak usługa darmowa. Miesięczny abonament kosztuje 15 zł, czteromiesięczny 49 zł, a roczny 119 zł.

Drugą platformą umożliwiającą oglądania obu kanałów Eurosport jest IPLA. Należy wykupić pakiet Sport, który kosztuje 19.90 miesięcznie lub 10 zł dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa. Oprócz Eurosport1 i Eurosport2 otrzymuje się dostęp do m.in. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Fight Box oraz Extreme Sports Channel.

ZOBACZ WIDEO "Kolory są ważne". Pilot Przygońskiego zdardza tajniki planowania trasy (źródło TVP SA)

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy oglądasz telewizje Eurosport online?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)