"Pani dyrektor się bawi". Kowalczyk-Tekieli zadowolona z debiutu

Justyna Kowalczyk-Tekieli była z siebie dumna, że nie dała się emocjom. "Zmarzłam trochę na strzelnicy, bo tak długo mierzyłam" - zdradziła w mediach społecznościowych.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Justyna Kowalczyk Instagram / justyna.kowalczyk.tekieli / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk
"Biathlon Dla Każdego" - to cykl zawodów dla dzieci, młodzieży, ale także osób dorosłych, którzy rywalizują w biegu na krótkim dystansie z dwoma strzelaniami z broni laserowej. W niedzielę w zawodach w Zakopanem udział wzięła sama Justyna Kowalczyk-Tekieli.

"No i poszło. Zadaniem na dziś było strzelić na zero! Zmarzłam trochę na strzelnicy, bo tak długo mierzyłam, ale wypracowałam to. Pierwszy raz w życiu celowałam z jakiejś broni. Super zabawa" - napisała dwukrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich na Twitterze, gdzie zamieściła kilka zdjęć (patrz poniżej).

Na facebookowym koncie dodała, że jest z siebie dumna, iż nie dała się ponieść emocjom. "Jeśli chcecie spróbować tak jak ja, to przyjeżdżajcie na kolejne edycje Biathlonu Dla Każdego" - podkreśliła gwiazda narciarstwa biegowego. "Pani dyrektor się bawi" - to z kolei wpis z Instagrama.

W latach 2018-21 Kowalczyk-Tekieli była asystentką trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich. Natomiast od marca 2021 r. pełni funkcję dyrektora sportowego Polskiego Związku Biathlonu.

Zobacz:
Kowalczyk czekała na nią z kwiatami. Historyczny wyczyn Polki
"Zrobili mi to na złość". Zaskakujące słowa Justyny Kowalczyk

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie wierzyli, że mu się uda. Polski minister sportu zrobił show!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×