Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kolejna edycja Mud Max w październiku

14 października w Dolinie Charlotty pod Słupskiem odbędzie się Mud Max - najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce. Bieg cieszy się dużym zainteresowaniem fanów biegów przeszkodowych w całym kraju.

 Redakcja
Redakcja

Mud Max będzie wyczerpującym wyzwaniem dla wszystkich tych, którzy lubią potężny zastrzyk adrenaliny.

14 października odbędą się zawody na trasie 8 kilometrów– aby dotrzeć do mety, będą musieli pokonać ponad 40 wymagających przeszkód. Mud Max to nie zwyczajny bieg przełajowy, tutaj trasa naszpikowana jest przeszkodami, które gwarantują niezapomniane ekstremalne przeżycia. Na trasie biegu na uczestników czekać będzie między innymi brodzenie w błocie, wspinanie się po linach i na wysokie ściany, czołganie się przez zasieki i wiele innych morderczych przeszkód.

Organizatorzy Mud Max zapewniają, że współpraca pomiędzy startującymi zawodnikami jest kluczem do pokonania oryginalnych przeszkód. Dla wielu uczestników nie czas dotarcia do mety jest najważniejszy, dla nich liczy się zabawa i niezapomniana przygoda przeżyta wspólnie z innymi uczestnikami biegu.

- MUD MAX to święto ekstremalnych biegów z przeszkodami. Mocno stawiamy na integrację uczestników, którzy wzajemnie pomagają sobie na trasie przy pokonywaniu przeszkód. Zapewniam, że udział w biegu może wziąć każdy, bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej, bo na pewno na trasie nie zostanie sam – mówi Grzegorz Zabieglik, organizator MUD MAX z firmy Hunter Extreme.

Śmiałkowie, którzy chcą podjąć wyzwanie sprawdzenia wytrzymałości, odporności fizycznej i psychicznej mogą się zapisać na stronie www.mudmax.pl.

Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymają oryginalny medal MUD MAX, pamiątkową koszulkę oraz gadżety od partnerów imprezy.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×