Relacje na żywo
 • wszystkie
 • MŚ 2022
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

1MILA Poznań. Pobiegnij, poczuj się jak gwiazda i spotkaj gwiazdy sportu

Poznańska „1MILA – mityng lekki i atletyczny” odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 25 września na stadionie POSiR Golęcin.

PC
Materiał Partnera Materiały prasowe / Materiał Partnera

Każdy amator biegania będzie mógł sprawdzić swoje siły na stadionowej bieżni i poczuć się jak gwiazda lekkiej atletyki, a także spotkać się z gwiazdami sportu, m.in. Marcinem Lewandowskim! Zapisy trwają tylko do środy!


1MILA – mityng lekki i atletyczny to jedyna taka impreza w Polsce, na której amatorzy mogą wystartować na bieżni i poczuć się jak na profesjonalnym mityngu lekkoatletycznym, dostając imienny numer startowy, będąc imiennie wyczytywanym na start, wreszcie biegnąc w blasku stadionowych jupiterów. Oprawy dopełniają komentarz sportowy Tomasza Smokowskiego na żywo i stadionowy doping kibiców. W tym roku do wyboru są aż cztery konkurencje: Lekka Piątka (5km), 1 Mila (1609m - w randze Amatorskich Mistrzostw Poznania w biegu na milę), Sztafety 4x400m oraz bezpłatne Biegi Dzieci.


Spotkaj gwiazdy sportu!


Mityng 1MILI to także okazja do spotkania i pobiegania z gwiazdami sportu. Na imprezie w Poznaniu obecny będzie Ambasador 1MILI, najbardziej utytułowany polski średniodystansowiec - Marcin Lewandowski, który niedawno ogłosił zakończenie swojej zawodowej kariery sportowej. – Nie ma imprezy dla amatorów, która lepiej promuje bieganie na stadionie. Jestem z 1MILĄ od zawsze i cieszę się, że to właśnie tu będę mógł pożegnać się ze swoimi kibicami – mówi Marcin Lewandowski. – Jak na każdym mityngu, będę tu dla Was dawał z siebie wszystko. Przygotowuję wykład motywacyjny, będę startował poszczególne serie biegów, dekorował Was na podium, dawał rady przedstartowe, a dla zwycięzców konkursu poprowadzę też osobistą rozgrzewkę lekkoatletyczną.

Materiał Partnera Materiał Partnera

Na imprezie obecne będą także wschodzące gwiazdy lekkiej atletyki, Stypendyści I edycji Programu „Wybiegaj w Przyszłość” Fundacji Zdrowy Ruch: Maria Jarosińska, Lena Suchowolak, Tomek Bajraszewski i Mateusz Śmiertka. To jedni z najlepszy polskich biegaczy młodego pokolenia. Warto zaznaczyć, że to także beneficjenci wsparcia, które przekazują uczestnicy mityngu 1MILI. To właśnie m.in. z cegiełek charytatywnych zbieranych w trakcie zapisów na imprezę, fundowane są stypendia „Wybiegaj w Przyszłość”.


Bezpłatne atrakcje i konkursy dla wszystkich!
 

1MILA to wydarzenie całodzienne. Poza konkurencjami biegowymi, dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne, bezpłatne atrakcje. Obok stadionu stanie strefa EXPO, a w niej m.in. wyjątkowa strefa aktywności dla dzieci Pho3nix Kids Zone, Milowa Akademia Biegowa, czyli spotkania z gwiazdami i ekspertami, pyszna strefa Żabki, mobilny showroom Garmina z możliwością przetestowania najnowszych smartwatchów oraz strefa relaksu z foodtruckami, leżakami i sesjami rozciągania dla biegaczy. Będę organizowane także liczne konkursy dla uczestników. Do wygrania będą m.in. smartwatche Garmin Forerunner 55!

 
Zapisy trwają tylko do środy 21 września 2022 r.! Więcej informacji o imprezie: www.1mila.pl

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×