Sceny jak we freakach. Awantura przed walką o pas [WIDEO]

Walka pomiędzy Devinem Haney'em i Ryanem Garcią wzbudza wiele emocji. Obaj bokserzy nie ukrywają wrogości i dochodzi między nimi o spięć. Obrazki, jakie fundują przypominają te, które znamy ze świata freak fightów.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Devin Haney (z lewej) i Ryan Garcia Twitter / Na zdjęciu: Devin Haney (z lewej) i Ryan Garcia
Starcie pomiędzy Devinem Haney'em i Ryan Garcia zaplanowane jest na 20 kwietnia. Obaj zawodnicy są już na finiszu przygotowań i niecierpliwie czekają na rozpoczęcie pojedynku. W ostatnich tygodniach nie ukrywali oni wrogości wobec siebie, co bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie galą u kibiców.

Podczas ostatniego spotkania pomiędzy oboma bokserami doszło do spięcia i to nie byle gdzie. Organizatorzy przygotowali specjalną konfrontacje między nimi na szczycie Empire State Building. Tam Haney nie potrafił utrzymać nerwów na wodzy.

W pewnym momencie Amerykanin odepchnął Garcię. Eskalacji konfliktu zapobiegła interwencja ochrony. Wcześniej Garcia obrażał Haney'a i właśnie wtedy Amerykanin stracił cierpliwość i zareagował.

Nagrania z tego zdarzenia podbiły sieć. Można je zobaczyć poniżej. To tylko podgrzało emocje przed ich starciem o mistrzowski pas w wadze superlekkiej. Obaj znają się doskonale, bo w czasach amatorskich stoczyli sześć walk i odnieśli w nich po trzy zwycięstwa.

Zawodowy bilans lepszy ma Haney, który wygrał wszystkie 31 pojedynków, z czego 15 przed czasem. Z kolei bilans Garcii to 24 triumfy (20 przez nokaut) i jedna porażka.

Czytaj także:
Już wiemy kto rozgrzeje fanów przed walką Mike Tyson - Jake Paul. Zaskakujący ruch
To się znów dzieje. Kolejna potężna gala boksu w Arabii Saudyjskiej

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×