Już wiemy kto rozgrzeje fanów przed walką Mike Tyson - Jake Paul. Zaskakujący ruch

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Amanda Serrano
Instagram / / Na zdjęciu: Amanda Serrano
zdjęcie autora artykułu

Na 20 lipca została ogłoszona walka Mike'a Tysona z Jake'em Paulem. Jednak wygląda na to, że karta walk tego wydarzenia będzie równie interesująca. Poznaliśmy co-main event, w którym zmierzą się Katie Taylor i Amanda Serrano. To gwarantuje emocje.

Według ekspertów starcie pomiędzy Katie Taylor (23-1) a Amanda Serrano (46-2-1) z kwietnia 2022 roku to najlepszy pojedynek w historii boksu zawodowego kobiet. Wówczas obie panie stoczyły niezwykle wyrównaną walkę na wyniszczenie, a decyzją sędziów wygrała Taylor. Serrano, od początku nie zgadzając się z tym werdyktem, długo wyczekiwała rewanżu.

Ostatecznie udało się dopiąć rewanż podczas gali, na której zmierzą się Mike Tyson i Jake Paul. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Netflixie, co tylko może przynieść mu ogromny rozgłos. To będzie również idealna sytuacja dla obu pań, aby pokazać jakość boksu w wykonaniu kobiet.

Co ciekawe, Serrano chciała, aby starcie rewanżowe odbyło się na zasadach walk mężczyzn. Irlandka jednak oponowała, opowiadając się za tradycyjnymi kobiecymi regulacjami. "Obiecałam moim fanom rewanż i chciałam, aby był on rozegrany na 12 rund po 3 minuty. Jednak Katie chciała 10 rund po 2 minuty. Jako mistrzyni, to ona ostatecznie decyduje" - tłumaczyła Serrano.

ZOBACZ WIDEO: Marcin Gortat zdradza, w jakim stanie zobaczył tatę. "Tak wygląda życie"

Na ten moment nie wiadomo, czy na karcie walk tego wydarzenia znajdą się inne interesujące pojedynki. Brak kolejnych ogłoszeń jednak nie może dziwić, bowiem coraz więcej głosów mówi o problemach organizacyjnych starcia Mike'a Tysona z Jakem Paulem. Wszystko za sprawą tego, iż były mistrz świata wagi ciężkiej jest już zaawansowany wiekowo i może mieć problemy z przejściem kontroli zdrowia przez komisję stanową. Więcej informacji na ten temat powinniśmy poznać już w kolejnych tygodniach, bowiem gala jest zaplanowana już na 20 lipca.

Zobacz także: Tomasz Adamek i reszta. Karta walk FAME 21 Zobacz także: Kolejna potężna gala w Arabii Saudyjskiej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy boks kobiet jest interesujący?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)