Wywołał salwy śmiechu w studiu TVP. Jednym hasłem

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko/ x.com/KrolJagiello / Na zdjęciu: Izu Ugonoh
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko/ x.com/KrolJagiello / Na zdjęciu: Izu Ugonoh
zdjęcie autora artykułu

Izu Ugonoh był gościem magazynu "Ring" w TVP Sport. Tak mówił o walce Różański vs Okolie, do której dojdzie 24 maja w Rzeszowie.

W przyszły piątek (24 maja) Łukasz Różański (15-0) przystąpi do obrony tytułu WBC wagi bridger. Rywalem polskiego pięściarza w pojedynku na ringu w Rzeszowie będzie Brytyjczyk Lawrence Okolie (19-1).

Gościem ostatniego odcinka magazynu "Ring" w TVP Sport był Izu Ugonoh, który w 2019 r. przegrał z Różańskim przez KO. Walka odbyła się w Rzeszowie.

- Ty znasz te okoliczności rzeszowskie, bo boksowałeś przecież tam z Różańskim. Wraca Okolie po porażce (w maju 2023 r. pokonał go Chris Billam-Smith - przyp. red.). Przyjedzie na teren pierwszy raz poza Wielką Brytanią. Prawdopodobnie się troszkę zdziwi, bo zobaczy że atmosfera w Polsce... - mówił prowadzący program dziennikarz Piotr Jagiełło.

Ugonoh na sugestię, że "Okolie się zdziwi" podczas występu w Polsce przerwał dziennikarzowi. - (Troszkę się zdziwi, bo.... - przyp. red.) Same białe twarze - wypalił do mikrofonu (patrz wideo poniżej), wzbudzając uśmiech na twarzach uczestników magazynu.

Jagiełło, kiedy już opanował śmiech, dokończył że chodziło mu aspekt mentalny, który może być dla Okoliego zderzeniem się ze ścianą.

- Różański, u niego się nic nie zmieniło. Znowu jest underdogiem. Idealna sytuacja. Jest niepokonany, walczy u siebie, więc to momentum jest po jego stronie - podsumował 37-letni Izu.

Zobacz: Fenomenalny Polak. Niepokonany rywal był bez szans Głowacki wprost o Różańskim. "Jest jak czołg"

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty