Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Adamek miał sparować z Aguilerą

Niespełna miesiąc został do walki Tomasza "Górala" Adamka z Eddim "Fast" Chambersem. Pięściarze zmierzą się w sobotę 16 czerwca w Prudential Center w Newark, NJ. Trener Tomasza Adamka Roger Bloodworth zdradza szczegóły przygotowań.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

- Tomasz od dwóch tygodni ma sparingi. Jednym z jego partnerów jest Derric Rossy, z którym już wcześniej miał sparingi. Derric bardzo dobrze przygotuje Tomka do starcia z Chambersem, gdyż sam walczył z nim w 2011 roku, przegrywając w ostatniej rundzie. Derric zna dobre i złe strony "Szybkiego Eddiego" - wyjaśnia trener Roger Bloodworth.

Dodaje także, że początkowo Tomasz Adamek  miał mieć sparingi ze swoim ostatnim przeciwnikiem Nagy Aguilerą, ale tak go poturbował w czasie ich ostatniej walki, że ten na dobre kilka miesięcy jest wyłączony z boksu.

- Drugim sparing partnerem Tomka jest Tor Hamer. Tomasz sparuje trzy razy w tygodniu, wieczorami trenuje ze szkoleniowcem od przygotowania fizycznego Tylerem Woodmanem.  Trzy razy w tygodniu ma trening bokserski ze mną a wieczorami biega - opowiada Bloodworth. Dodaje też, że "Góral" każdy trening traktuje jak kolejne wyzwanie i z każdego wynosi coś nowego. - Miałem wielu podopiecznych, ale ten chłopak jest wyjątkowy, gdyż łączy w sobie wszystkie niezbędne elementy, które tworzą profesjonalnego pięściarza - przygotowanie fizyczne, psychiczne i niesamowitą potrzebę zwycięstwa. Do tego jest zdeterminowany by zostać mistrzem wagi ciężkiej, dlatego ma to szansę.

Bloodworth zapytany czy Adamek pokona Eddie Chambersa, jak zawsze z tajemniczą miną odpowiedział: Na pewno nie przegra.

Bilety na walkę Tomasza Adamka z Eddim "Fast" Chambersem do nabycia w cenach: $ 254 , $104, $79 i $54 pod numerem telefonu 908-925-5540.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Adamek Team
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×