Marcos Maidana: Znokautuję Mayweathera!

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Marcos Rene Maidana (35-4, 31 KO) jest pewny siebie przed rewanżem z Floydem Mayweatherem Juniorem (46-0, 36 KO). Argentyńczyk zapowiada nokaut.

W tym artykule dowiesz się o:

Wydaje się, że Argentyńczyk obrał już taktykę na walkę z mistrzem świata. - Po prostu go znokautuję! - zapowiedział Marcos Rene Maidana, po czym dodał: - Jestem pewny siebie. W pierwszej walce sędziowie wydali zły werdykt, ale w rewanżu nie będą potrzebni. [ad=rectangle] Pięściarz z Santa Fe jest kolejnym śmiałkiem, który ma zamiar pokonać Floyda Mayweathera Juniora. - Czuję się świetnie. Jestem silny jak nigdy dotąd. Zamierzam zakończyć jego panowanie! - oznajmił.

W pierwszej walce amerykańsko-argentyńskiej, do której doszło w maju, przez większościową decyzję sędziowską w stosunku 116-112, 117-111 i 114-114, triumfował dotychczasowy mistrz. Postawa pretendenta wzbudziła jednak podziw, wobec czego promotorzy zdecydowali się zestawić szybki rewanż, który zaplanowano na 13 września.

Pojedynek odbędzie się w hali MGM Grand Garden Arena w Las Vegas. Stawką będą należące do Amerykanina pasy WBC i WBA w wadze półśredniej.

Źródło artykułu: