Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Fiodor Łapin: Kłopoty to życie Włodarczyka. Zrozumiałem, że on nie chce z nich wychodzić

- Kłopoty to jego życie i niedawno zrozumiałem, że on nie chce z nich wychodzić - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" o Krzysztofie Włodarczyku trener Fiodor Łapin, który współpracuje z nim od 14 lat.
Michał Bugno
Michał Bugno
Trener boksu, Fiodor Łapin / Trener boksu, Fiodor Łapin

Były mistrz świata WBC oraz były mistrz świata IBF w kategorii junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk w ostatnich latach otwarcie opowiadał w wywiadach o swoich pozaringowych problemach m.in. nieślubnym dziecku, nieporozumieniach z żoną i trwonieniu pieniędzy.

- Kłopoty to jego życie i niedawno zrozumiałem, że on nie chce z nich wychodzić - mówi w rozmowie z "PS" trener Fiodor Łapin, którego zdaniem "Diablo" nie wykorzystał w pełni swojego sportowego potencjału.

- Uważam, że jak na swoje możliwości, to osiągnął mało. Stać go było na wielkie rzeczy. Mógł być dzisiaj szanowanym, lubianym i bogatym człowiekiem z poukładanym życiem. Nie skończył jeszcze kariery, ale gdyby nie jego pozasportowe sprawy... Ech, nie ma co gdybać - przekonuje.

Trener Łapin nie ukrywa, że w ciągu 14 lat współpracy z Włodarczykiem były momenty, kiedy miał dość.

- Nie chodzi o walki, bardziej o wydarzenia, o których mało kto wie. Nie chcę o tym mówić, to nasze codzienne sprawy. Podczas tych 14 lat współpracy trochę się tego nazbierało - mówi tajemniczo.

Najbliższą walkę Krzysztof Włodarczyk stoczy 20 maja na gali w Poznaniu. Jego rywalem będzie Noel Gevor. Zwycięzca walki zostanie oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata federacji IBF, którego posiadaczem jest obecnie Murat Gassijew.

ZOBACZ WIDEO: Mariusz Pudzianowski: Poczułem ból i niemoc. To ohydne, okrutne i nie do opisania

Czy Krzysztof Włodarczyk pokona Noela Gevora?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Przegląd Sportowy
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×