Szybki powrót na ring Michaela Huntera. Kolejna walka już 22 grudnia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: gala bokserska
Getty Images / / Na zdjęciu: gala bokserska
zdjęcie autora artykułu

Dużą intensywność walk w ostatnim czasie narzucił sobie Michael Hunter (16-1, 11 KO). Amerykanin kolejne starcie stoczy 22 grudnia podczas gali w Londynie.

W tym artykule dowiesz się o:

W minioną sobotę Michael Hunter stoczył czwarty pojedynek w 2018 roku. 30-latek dość łatwo uporał się z rosyjskim olbrzymem - Aleksandrem Ustinowem pokonując go przez TKO w 9. rundzie. Walka odbyła się na gali w Monte Carlo.

Amerykanin swoją kolejną potyczkę stoczy 22 grudnia na gali w Londynie, gdzie walką wieczoru będzie rywalizacja Dilliana Whyte'a z Dereckiem Chisorą. Wiele mówi się o tym, że rywalem Huntera będzie Carlos Takam.

Michael Hunter jedyną porażkę na zawodowym ringu poniósł z rąk niekwestionowanego mistrza świata wagi junior ciężkiej - Ołeksandra Usyka (16-0, 12 KO). Należy jednak pochwalić Amerykanina za ten występ, ponieważ przez całą walkę stawiał on trudne warunki ukraińskiemu mistrzowi, ostatecznie przegrywając jednogłośnie na punkty.

W ostatnim czasie "The Bounty" wypowiedział się na temat rewanżowego pojedynku z Usykiem.

- Mam nadzieję, że uda mi się ponownie z nim zmierzyć. Wiem, że przenosi się do wagi ciężkiej i to właśnie tam chciałbym go spotkać. Byłem jednym z jego najtrudniejszych przeciwników. Do walki z nim wyszedłem po blisko rocznej przerwie. Moje sprawy nie miały się dobrze, ale to była doskonała okazja, aby się pokazać. Nie jest on wyniszczającym puncherem, jego ciosy nie bolały. Wyniosłem z tej walki lekcję - przyznał Hunter.

ZOBACZ WIDEO: Izu Ugonoh: To była najbardziej kuriozalna sytuacja w karierze. Bardzo się wkurzyłem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Michael Hunter ma szansę zostać mistrzem świata w wadze ciężkiej?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)