Walka Runowskiego z Kellym będzie transmitowana w Polsacie Sport Extra

Duży pojedynek czeka Przemysława Runowskiego (17-0, 3 KO) już 20 kwietnia w Londynie. Polak zmierzy się z Joshem Kellym (8-0, 6 KO) o pas WBA International wagi półśredniej. Transmisję z tej walki przeprowadzi Polsat Sport Extra.
Waldemar Ossowski
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Przemysław Runowski kontra Twaha Kiduku

Polak na jednej gali zawalczy m.in. z Dereckiem Chisorą i Lucasem Brownem. Starcie z reprezentantem gospodarzy będzie też pierwszym, zagranicznym występem "Kosiarza".

Przemysław Runowski na ring powróci po niemal rocznej przerwie. Bokser grupy KnockOut Promotions dzięki ewentualnej wygranej w Londynie może zapewnić sobie pojedynek o mistrzostwo świata. Do tej pory wygrał on wszystkie z 17 walk, ale tylko 3 razy przed czasem.

Z kolei Josh Kelly to były olimpijczyk i jeden z największych talentów na brytyjskiej scenie boksu zawodowego. "Pretty Boy" do tej pory stoczył o połowę mniej starć od Runowskiego. Co ciekawe, 1 czerwca ma on zaplanowany kolejny pojedynek.

Polsat Sport Extra nabył prawa do transmisji z gali w Londynie. Początek od godziny 20.00.