Po tym ciosie padł Anthony Joshua. Zobacz

Anthony Joshua niespodziewanie przegrał z Andym Ruizem Jr na gali w Nowym Jorku i stracił trzy pasy mistrza świata. Zobacz cios, po którym sędzia przerwał pojedynek.

Tomasz Skrzypczyński
Anthony Joshua pada na deski w walce z Andym Ruizem East News / AP Photo/Frank Franklin II / Na zdjęciu: Anthony Joshua pada na deski w walce z Andym Ruizem
Nie milkną echa sensacji, do jakiej doszło w sobotę na gali w Madison Square Garden. Anthony Joshua niespodziewanie stracił pasy mistrza świata IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej, które trafiły w ręce jego ostatniego rywala Andy'ego Ruiza Jr.

Brytyjczyk lądował na deskach dwukrotnie już w trzeciej rundzie, w siódmym starciu sytuacja się powtórzyła. I choć Joshua wstał i chciał kontynuować walkę, sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Mimo zdecydowanej przewagi Ruiza Jr pojawiło się wiele wątpliwości, czy sędzia nie powinien pozwolić mistrzowi na kontynuowanie walki.

Promotor Joshuy: On nie wiedział gdzie jest. Czytaj więcej--->>>

Telewizja Sky pokazała cios, po którym Joshua już nie wrócił do pojedynku (od 0:35 s).

Sensacyjne rozstrzygnięcie sprawiło, że na pewno dojdzie do rewanżu i to w tym roku.

Wilder w ostrych słowach o postawie Joshuy. Czytaj więcej--->>>

- Rewanż zorganizujemy w listopadzie lub grudniu w Wielkiej Brytanii. Anthony musi to wygrać, presja będzie ogromna - zapowiedział promotor Joshuy, Eddie Hearn.