Andrade - Sulęcki. Andrzej Wasilewski zabrał głos. "Muszę przyznać kawał pięściarza"

Promotor Macieja Sulęckiego, Andrzej Wasilewski, skomentował porażkę swojego zawodnika w mediach społecznościowych. Właściciel Knockout Promotions docenił klasę Amerykanina, choć przyznał, że prywatnie za nim nie przepada.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Demetrius Andrade Getty Images / Sarah Stier / Na zdjęciu: Demetrius Andrade
Pojedynek Macieja Sulęckiego z Demetriusem Andrade miał jednostronny charakter. Polak nie miał pomysłu, jak zaskoczyć skutecznego w obronie pięściarza z Providence. Mistrz świata wyprowadzał więcej ciosów, celniej trafiał i ostatecznie pewnie zwyciężył na punkty.

Po walce Polak zadeklarował, że po powrocie do ojczyzny weźmie się do ciężkiej pracy, aby w przyszłości ponownie stanąć do starcia o pas. Pojedynek na gorąco skomentował także jego promotor.

"Andrade pokazał dzisiaj naprawdę bardzo dużo. Nie lubię go, ale muszę przyznać kawał pięściarza, duży talent, refleks, szybkość, oko" - napisał Andrzej Wasilewski na Twitterze.

Zobacz także: Kownacki o walce rewanżowej Joshuy z Ruizem Jr

Czerwiec więc nie był udanym miesiącem dla polskich pięściarzy. 15 czerwca w Rydze w kontrowersyjnych okolicznościach pas mistrzowski w wadze cruiser stracił Krzysztof Głowacki, a dwa tygodnie później Maciej Sulęcki był bezradny w starciu o tytuł w kategorii średniej.

ZOBACZ WIDEO Tyson krytycznie o sędzim walki Briedis - Głowacki. "Nie wybrałbym arbitra w takim wieku"
Czy zgadasz się ze zdaniem Andrzeja Wasilewskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×