Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Boks. Kuriozalna sytuacja podczas ceremonii ważenia. Avery Sparrow został aresztowany i nie stanął na wadze

Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas ceremonii ważenia przed walką pomiędzy Ryanem Garcią i Averym Sparrowem. Ten drugi nie stawił się na niej, gdyż w drodze na trening został aresztowany.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
ceremonia ważenia przed walką Getty Images / Sye Williams / Na zdjęciu: ceremonia ważenia przed walką

Podczas ceremonii ważenia przed bokserskimi galami działo się już wiele. Mieliśmy bójki pomiędzy zawodnikami, latające krzesła czy prowokacje, ale takie sytuacje, jak przed galą w Carson są niespotykane. Na ceremonii nie zjawił się Avery Sparrow, gdyż po przybyciu do Los Angeles został aresztowany. 

Gdy Sparrow wybierał się na trening, zatrzymali go stróże prawa. Amerykańskie media, które cytuje "Daily Mail", informują, że sprawa dotyczy starych zarzutów, za które bokser nie odpokutował w przeszłości. To uniemożliwiło mu udział w ceremonii ważenia i sprawiło, że jego walka z Ryanem Garcią została odwołana.

Garcia zresztą czekał na swojego niedoszłego rywala. Wszedł na wagę, zmieścił się w limicie. Jego rywal był jednak nieobecny. To kuriozalna sytuacja, a sam Garcia nie ukrywał rozczarowania. - Chcę wiedzieć, gdzie on jest. Dużo mówił przed walką, a tutaj go nie ma. Bardzo chciałem tej walki. Niech ktoś do niego zadzwoni - mówił Garcia.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Przemysław Mysiala kpi z Tomasza Narkuna. "Jego największa dziura, to wywiady"

W taki rozwój sytuacji nie wierzył za to promotor Sparrowa, Russell Peltz. - Równie dobrze można było pomyśleć, że ktoś zastrzeli prezydenta. Myślałem, że przez 50 lat w boksie widziałem wszystko. To dla mnie pierwsza taka sytuacja - powiedział w rozmowie z "Los Angeles Times".

Zobacz także:
MMA. KSW 50. Bukmacherzy: Philip De Fries pokona Luisa Henrique
Boks. Cenne zwycięstwo Michaela Huntera. Kolejny pas do kolekcji

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×