Boks. Tymex Boxing Night 10. Wyniki gali w Łomiankach. Damian Wrzesiński zdobył pas

Nie zawiedli pięściarze i pięściarki podczas gali Tymex Boxing Night 10. Damian Wrzesiński pokonał Miguela Antina, a Sasha Sidorenko po ponad dwuletniej przerwie udanie powróciła na ring.
Mateusz Hencel
Damian Wrzesiński WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Damian Wrzesiński

Do gali Tymex Boxing Night 10 doszło 19 października w Łomiankach. W walce wieczoru Damian Wrzesiński zmierzył się z groźnym Argentyńczykiem Miguelem Antinem. "Wrzos" udowodnił swoją klasę i po ciekawych dziesięciu rundach wygrał jednogłośnie na punkty. Sędziowie punktowali dwukrotnie 100-90 oraz 99-91.

Udany powrót na ring zaliczyła Sasha Sidorenko, która wystąpiła po raz pierwszy od dwóch lat. Rozłąka z boksem pięściarki związana była z przerwą macierzyńską. Sidorenko, który dysponowała znacznie lepszymi warunkami fizycznymi, świetnie poradziła sobie z Alejandre Gomez, zwyciężając jednogłośnie na punkty.

Fantastyczny debiut na gali Tymex Boxing Promotions zaliczyła Laura Grzyb, która już w pierwszej odsłonie rozprawiła się z rywalką. Remisem zakończyło się starcie Michała Żeromińskiego, który nie mógł pogodzić się z werdyktem, zapowiadając najprawdopodobniej rozłąkę z boksem.

W pozostałych walkach na gali Tymex Boxing Night 10, Kamil Bodzioch wygrał z Michałem Bołozem, Tomasz Nowicki pokonał przed czasem Błażeja Nowaka, a bracia Stanisław i Maks Gibadło wygrali swoje walki na punkty.