Boks. Marcin Siwy - Kamil Bodzioch. Bukmacherzy wskazali faworyta

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu: Marcin Siwy
PAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu: Marcin Siwy
zdjęcie autora artykułu

Marcin Siwy (20-0, 8 KO) jest zdecydowanym faworytem bukmacherów przed starciem z Kamilem Bodziochem (6-0, 2 KO) na gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach. Starcie dwóch niepokonanych bokserów odbędzie się na życzenie polskich fanów.

W tym artykule dowiesz się o:

Fakt, że Marcin Siwy jest faworytem u bukmacherów dostępnych na polskim rynku na dziwi. Bokser z Częstochowy ma na swoim koncie aż trzy razy więcej pojedynków od Kamila Bodziocha i otarł się o walki z europejską czołówką kategorii ciężkiej.

Siwy ma za sobą również udaną karierę amatorską. Jest brązowym medalistą Mistrzostw Europy Kadetów z 2007 roku i Mistrzostw Świata Juniorów z 2008 roku.

Kurs na zwycięstwo Siwego w Pionkach oscyluje w granicach 1.2-1.3, gdy w przypadku młodszego o pięć lat przeciwnika sięga nawet 3.75.

Starcie Siwego z Bodziochem w wadze ciężkiej będzie jedną z głównych atrakcji gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach. W walce wieczoru Damian Wrzesiński (19-1-2, 5 KO) zmierzy się z Wenezuelczykiem Otto Gamezem (19-2, 14 KO).

Transmisja z gali od 19.05 w TVP Sport.

Zobacz także: MMA. KSW 53. Artur Sowiński. Były mistrz w drodze po pas drugiej kategorii wagowej MMA. KSW 53. Gracjan Szadziński. "Terminator" ze Stargardu Szczecińskiego zapoluje na kolejny nokaut

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

Źródło artykułu: