Boks. Tymex Boxing Night 12: kiedy i gdzie oglądać? Zobacz kartę walk gali w Pionkach

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu z pasem Damian Wrzesiński
Materiały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu z pasem Damian Wrzesiński
zdjęcie autora artykułu

11 lipca w Pionkach odbędzie się 12. gala grupy Tymex Boxing Night. W walce wieczoru Damian Wrzesiński zmierzy się z Wenezuelczykiem Otto Gamezem. Transmisja z wydarzenia od 19.05 w TVP Sport.

Karta walk gali w Pionkach składa się z siedmiu pojedynków zawodowych. W ringu zaprezentują się m.in. była mistrzyni Europy w wadze lekkiej, Oleksandra Sidorenko czy Laura Grzyb, która stawia pierwsze kroki na zawodowstwie po udanej karierze amatorskiej.

Dużo emocji wzbudza starcie w kategorii ciężkiej, wykreowane przez kibiców boksu na Twitterze - czyli konfrontacja Marcina Siwego z Kamilem Bodziochem. Któryś z bokserów grupy Tymex Boxing Promotion straci w Pionkach nieskazitelny rekord i zanotuje pierwszą porażkę.

W walce wieczoru kolejny krok w kierunku starcia o pas mistrza Europy ma wykonać Damian Wrzesiński. Mistrz Polski w wadze lekkiej zmierzy się z legitymującym się dobrym rekordem Wenezuelczykiem Otto Gamezem.

Transmisję z gali przeprowadzi TVP Sport od 19.05. Imprezę komentować będą Sebastian Szczęsny i Grzegorz Proksa.

Karta walk Tymex Boxing Night 12: 

Damian Wrzesiński  vs Otto Gamez  Oleksandra Sidorenko vs Karina Kopińska  Marcin Siwy vs Kamil Bodzioch  Laura Grzyb vs Bojana Libiszewska Oleksandr Strecki vs Taras Golowaszczenko  Maksymilian Gibadło vs Denis Mądry  Tomasz Gromadzki vs Stanisław Gibadło

Zobacz także: MMA. KSW 53. Artur Sowiński. Były mistrz w drodze po pas drugiej kategorii wagowej MMA. KSW 53. Gracjan Szadziński. "Terminator" ze Stargardu Szczecińskiego zapoluje na kolejny nokaut

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

Źródło artykułu: