Boks. Tymex Boxing Night 14. Z walk na gołe pięści do ringu. Debiut Łukasza Załuski

Dobrze znany z występu podczas pierwszej edycji turnieju GROMDA - Łukasz "BRODACZ" Załuska zadebiutuje na zawodowym ringu. 21 listopada zmierzy się on z Arturem Górskim.

Mateusz Hencel
Mateusz Hencel
Z walk na gołe pięści do ringu Debiut Łukasza Załuski Materiały prasowe / Z walk na gołe pięści do ringu. Debiut Łukasza Załuski
Łukasz "BRODACZ" Załuska znany z gali GROMDA, reprezentant klubu Arrachion Olsztyn wystąpi na gali Tymex Boxing Night 14. Przeciwnikiem kolegi klubowego Mameda Chalidowa będzie m.in. medalista Mistrzostw Polski Juniorów, mistrz federacji WBB, Artur Górski.

- Łukasz Załuska mimo przegranej z finalistą turnieju GROMDA, popularnym TYSONEM zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo dobrze się poruszał na nogach, chętnie wchodził w wymianę i zadawał przemyślane ciosy. Takich pięściarzy boks aktualnie potrzebuje, aby kibice otrzymywali ciekawe walki - komentuje Mariusz Grabowski, promotor grupy Tymex Boxing Promotion.

Nie jest to natomiast jedyny pięściarz z gal GROMDA, którego zobaczymy na zawodowym ringu. - Warto tutaj jasno zaznaczyć, że gala GROMDA to nie tylko szansa zaistnienia w nowej dyscyplinie w Polsce jaką są walki na gołe pięści, ale jest to także przepustka do zawodowych walk bokserskich. Należy więc przyglądać się uczestnikom gal GROMDA - komentuje Grabowski.

Aktualnie trwają zapisy do drugiego turnieju GROMDA: Walki na gołe pięści. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gromda.pl.

Tymex Boxing Night 14 odbędzie się 21 listopada w Szydłowcu. W walce wieczoru zobaczymy Międzynarodowego Mistrza Polski kategorii lekkiej Damiana Wrzesińskiego. Arcyciekawe polsko-niemieckie starcie pomiędzy Tomaszem Gromadzkim a Sahanem Aybayem. Na gali również zaprezentują się Łukasz Maciec, Stanisław Gibadło oraz Oskar Kapczyński.

Zobacz także: MMA. UFC. Oficjalnie: powrót Conora McGregora. Znany termin walki z Dustinem Poirierem

Zobacz także: Boks. Mariusz Wach rozchwytywany. Walka z Tysonem Furym bardzo możliwa

ZOBACZ WIDEO: KSW 55. "Klatka po klatce" (on tour). Mamed Chalidow: Dużo osób mnie skreśliło. To mnie motywowało


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Czy Łukasz "BRODACZ" Załuska udanie zadebiutuje na zawodowym ringu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×