Boks. MB Boxing Night 9. Wyniki gali. Zwycięstwa Roberta Parzęczewskiego i Patryka Szymańskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Mariusz Konfiszer / Na zdjęciu od prawej: Robert Parzęczewski
Materiały prasowe / Mariusz Konfiszer / Na zdjęciu od prawej: Robert Parzęczewski
zdjęcie autora artykułu

Zwycięstwem Roberta Parzęczewskiego zakończyła się gala MB Boxing Night 9: Spring Punch w Szklarskiej Porębskiej. "Arab" pokonał Facunda Nicolasa Galovara.

27-latek powrócił po wrześniowej porażce przed czasem. Pojedynek z Argentyńczykiem miał być dla niego starciem na przetarcie. Facundo Nicolas Galovar zaprezentował się jednak bardzo dobrze i przegrał dopiero po decyzji. Zdaniem jednego sędziego wygrał nawet dwie z ośmiu rund. Robert Parzęczewski tym samym odniósł 25 triumf na zawodowstwie.

W piątej rundzie przez TKO wygrał też Patryk Szymański. Był on lepszy od dotychczas niepokonanego Daniela Bociańskiego.

Nie wyłoniono zwycięzcy w walce Kamil Bodzioch vs Jakub Sosiński. Po sześciu rundach arbitrzy wskazali na większościowy remis.

W pozostałych walkach zwyciężyli między innymi Kamil Młodziński, Tomasz Nowicki i Alexas Kubicki.

Wyniki:

Robert Parzęczewski pok. Facunda Nicolasa Galovara przez jednogłośną decyzję (80-72, 80-72, 78-74). Patryk Szymański pok. Daniela Bociańskiego przez TKO, runda 5. Kamil Bodzioch większościowo zremisował z Jakubem Sosińskim (57-57, 56-58, 57-57). Kamil Młodziński pok. Bartłomieja Wańczyka przez TKO, runda 4.  Tomasz Nowicki pok. Dmytra Szczerbynę przez jednogłośną decyzję (58-56, 56-58, 58-56). Alexas Kubicki pok. Martynę Bruch przez jednogłośną decyzję (3x 30-27). Oskar Gryckiewicz pok. Łukasza Bordewicza przez TKO, runda 4. Kacper Salabura pok. Marcina Piegońskiego przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).

Walka amatorska Artur Proksa pok. Almosa Lantosa przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).

Zobacz także: -> To prawdziwy kolos! Zobacz spotkanie Pudzianowskiego z "Bombardierem" [WIDEO] -> Gigant ostrzega Mariusza Pudzianowskiego przed walką na KSW 59 -> Bukmacherzy wskazali faworyta w walce Głowackiego z Okolie'em -> MMA. KSW 59. Ceremonia ważenia. "Bombardier" znacznie większy od "Pudziana"!

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce. Martin Lewandowski zdradza plany na 2021. "Liczę na to, że nie zostaniemy zmuszeni do zmian"

Źródło artykułu: