Andy Ruiz Jr - Chris Arreola. Gdzie oglądać?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Valery Sharifulin\TASS  / Na zdjęciu: Andy Ruiz jr
Getty Images / Valery Sharifulin\TASS / Na zdjęciu: Andy Ruiz jr
zdjęcie autora artykułu

Po długiej przerwie do ringu powróci były mistrz świata w wadze ciężkiej, Andy Ruiz Jr. Meksykanin na gali w Carson zmierzy się ze swoim rodakiem, doświadczonym Chrisem Arreolą. Transmisja z tego pojedynku będzie dostępna w polskiej telewizji.

W tym artykule dowiesz się o:

Andy Ruiz Jr wraca pod wodzą nowego trenera i w odchudzonej wersji. "Niszczyciel" zgubił sporo kilogramów po rewanżowej walce z Anthonym Joshuą i zapowiada powrót na szczyt wagi ciężkiej.

Forma 31-latka pozostaje jednak niewiadomą, gdyż po raz ostatni w ringu kibice widzieli go właśnie w mistrzowskim starciu z Brytyjczykiem w grudniu 2019 roku.

Chris Arreola to jeden z najbardziej doświadczonych bokserów w wadze ciężkiej. Na oficjalnym ważeniu "Koszmar" okazał się ponad 12 kg lżejszy od młodszego Ruiza Jr.

ZOBACZ WIDEO: Andrzej Wasilewski przypomniał zabawną sytuację związaną z Arturem Szpilką. Tą historią rozśmieszył wszystkich!

Trzykrotny pretendent do tytułu mistrza świata powróci do ringu po porażce z Adamem Kownackim w sierpniu 2019 roku. Wcześniej pokonał go również Tomasz Adamek.

Bezpośrednie starcie meksykańskich bokserów będzie transmitowane w Polsacie Sport Extra. Początek od 03.00.

Zobacz także: KSW 60. Boli od samego patrzenia. Zobacz, jak "Złoty Chłopiec" zdobył pas [WIDEO] KSW 60. De Fries brutalnie rozbił poprzedniego Polaka! Sędzia musiał to przerwać [WIDEO]

Źródło artykułu: