Udany powrót "Diablo", szybka robota Czerkaszyna. Wyniki Knockout Boxing Night 16

W Suwałkach odbyła się gala Knockout Boxing Night 16. W walce wieczoru Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) szybko znokautował Damiana Bonelliego (24-9, 20 KO). Wcześniej do ringu po długiej przerwie powrócił Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO).

Waldemar Ossowski
Fiodor Czerkaszyn w walce z Damianem Bonelli PAP / Michał Zieliński / Na zdjęciu: Fiodor Czerkaszyn w walce z Damianem Bonelli
"Diablo"  na dystansie ośmiu rund pokonał jednogłośnie na punkty Wadyma Nowopaszyna (6-3, 2 KO). Dla Krzysztofa Włodarczyka to szóste zwycięstwo z rzędu w zawodowej karierze.

Fiodor Czerkaszyn zgodnie z przewidywaniami nie miał problemów z pokonaniem bardziej doświadczonego Argentyńczyka. Reprezentant Polski, uważany za wielki talent w kategorii średniej, lewym sierpowym naruszył rywala, a później zasypał serią ciosów i sędzia musiał przerwać walkę wieczoru gali w Suwałkach.

Podczas Knockout Boxing Night 16 przekonywujące zwycięstwa odnieśli Marek Matyja, Kamil Bednarek oraz Przemysław Zyśk.

Wyniki gali

Walka wieczoru:
Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) pokonał Damiana Bonelliego (24-9, 20 KO) przez TKO w 1. rundzie

Pozostałe:
Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO) pokonał Wadyma Nowopaszyna (6-3, 2 KO) przez jednogłośną decyzję sędziów - 80:72, 79:73, 80:72
Marek Matyja (20-2-2, 9 KO) pokonał Maxa Miszczenkę (7-3, 3 KO) przez TKO w 2. rundzie
Kamil Bednarek (8-0, 5 KO) pokonał Michaela Szubowa (16-10-1, 9 KO) przez TKO w 3. rundzie
Przemysław Zyśk (16-0, 5 KO) pokonał Marcosa Cornejo (19-6, 18 KO) przez jednogłośną decyzję sędziów 80:71, 80:71, 80:71