"Niech się nie wygłupia, to wstyd". Ostre słowa o Adamku

Dopiero w przyszłym roku ma się odbyć pożegnalna walka Tomasza Adamka. Formuła oraz nazwisko rywala nie są jeszcze znane. W mocnych słowach na temat tego pomysłu wypowiedział się promotor Andrzej Wasilewski.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Tomasz Adamek WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Tomasz Adamek stoczył już 59 zawodowych walk. Wygrał 53 z nich, w tym 31 przed czasem. Po raz ostatni w ringu pojawił się w październiku 2018 roku, gdy przegrał w Chicago z Jarrellem Millerem.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że "Góral" zakończy swoją karierę. Wielokrotnie przewijał się w mediach temat jego pożegnalnej walki. Ta ma odbyć się w przyszłym roku.

W mocnych słowach do tego tematu odniósł się Andrzej Wasilewski. Promotor bokserski głos zabrał przy okazji konferencji promującej walkę Ołeksandra Usyka z Danielem Duboisem we Wrocławiu.

ZOBACZ WIDEO: Padły mocne słowa. Janikowski zdradza, jak po wszystkim zachował się Błachowicz

- Tomek Adamek już się żegnał pięć razy, niech się nie wygłupia, bo to wstyd przez siedem, osiem lat się żegnać - skomentował Wasilewski.

W trakcie swojej kariery Tomasz Adamek był mistrzem świata federacji IBO i IBF w wadze junior ciężkiej, a także WBC w wadze półciężkiej. Od 2008 roku "Góral" mieszka w Stanach Zjednoczonych.

- Zrobię pożegnanie, bo jestem to winny kibicom. Myślę, że nie w tym roku, raczej w przyszłym. Wejdę na kilka rund, nie musi być nawet werdyktu. Jestem to winny kibicom, żeby im podziękować - mówił Adamek w rozmowie z TVP Sport na temat swojej pożegnalnej walki.

Czytaj także:
Słynny bokser pobił człowieka z dzieckiem na ręku. Jest nagranie
Janikowski idzie po kolejny nokaut w KSW. "Czeka nas bitwa"

Czy Tomasz Adamek powinien stoczyć pożegnalną walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×