Zobaczył dziennikarza i nie wytrzymał. Gorąco po walce Kownackiego

Adam Kownacki w sobotę poniósł piątą porażkę z rzędu. Tym razem "Babyface" musiał uznać wyższość Kacpra Meyny. Nic dziwi więc, że atmosfera w sztabie pięściarza po walce nie była najlepsza. Odczuł to na własnej skórze jeden z dziennikarzy.

MB
Adam Kownacki Instagram / Na zdjęciu: Adam Kownacki
Jeszcze kilka lat temu Adam Kownacki był uznawany za najlepszego polskiego pięściarza wagi ciężkiej. Zawodnik z Łomży zaprezentował swoje umiejętności szerszej publiczności w lipcu 2017 roku. Wtedy pokonał przez nokaut Artura Szpilkę. Później w jego rekordzie pojawiło się też takie nazwisko jak Chris Arreola.

Niestety później kariera pięściarza zwolniła. Wpływ na to miały oczywiście porażki z Robertem Heleniusem, Alim Erenem Demirezenem czy Joe Cusumano. W sobotę "Babyface" miał okazję na przełamanie. Walczył bowiem o pas mistrza Polski wagi ciężkiej.

Przeciwnikiem Adama Kownackiego był Kacper Meyna, który odniósł zwycięstwo już po 45 sekundach. Łomżanin przegrał po raz piąty z rzędu! Nie dziwi więc fakt, że atmosfera w jego sztabie pozostawiała wiele do życzenia. Na własnej skórze odczuł ją dziennikarz "Super Expressu".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ronaldo szaleje. Tylko zobacz, co zrobił na treningu

Ten nagrywał zejście pięściarza do szatni. "A pan co tutaj robi? Do widzenia, dziękujemy" - usłyszał. "Wyp********" - dodał inny z członków sztabu "Babyface'a".

Wszystko wskazuje na to, że kariera Adama Kownackiego jest nie do uratowania. Takie głosy pojawiały się w mediach społecznościowych.

"Tu nie ma co dalej boksować. Przebieg (każdy cios w celu) i wynik tej walki mówią nam dobitnie, że Adam Kownacki już z nikim nie wygra i każdy jest dla niego niebezpieczny. Piękna przygoda, dał nam wiele emocji i będziemy pamiętać - ale pora zająć się zdrowiem i emeryturą" - ocenił Leszek Dudek, ekspert pięściarski (więcej TUTAJ).

Zobacz też:
Szalona walka z udziałem Polaka. Było skończenie przed czasem

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×