Paweł Skrzecz brutalnie o Mariuszu Wachu: Już się nie wybieli, a na pieniądze z walki nie zasługuje

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Były trener Mariusza Wacha, Paweł Skrzecz nie wierzy, że zamieszanie z dopingiem zakończy się happy endem. W rozmowie z Super Expressem nie szczędził "Wikingowi" gorzkich słów.

W tym artykule dowiesz się o:

- Dziennikarze Bildu to specjaliści w swoim fachu. Gdyby nie mieli pewnej informacji, to by jej nie puścili. Musi być coś na rzeczy. Skoro próbka A wykazała, że w ciele Mariusza były niedozwolone środki, to badanie próbki B da taki sam rezultat. Wach się już nie wybieli. Powinien uderzyć się w pierś i z pokorą czekać na wyroki federacji. A winnych musi szukać w swoim obozie. Ktoś najwidoczniej nie dopełnił obowiązków - stwierdził Paweł Skrzecz w rozmowie z Super Expressem.

Stawką w tym zamieszaniu jest nie tylko reputacja Mariusza Wacha, ale też niemała gaża, którą zarobił na starciu z Władimirem Kliczko. - Nadal naiwnie wierzę w to, że cała sprawa może się okazać jakimś fatalnym nieporozumieniem. Ale wszystko wskazuje na to, że to jednak brutalna prawda. Dlatego Wach na te pieniądze po prostu nie zasługuje - dodał Skrzecz.

źródło: Super Express

Źródło artykułu: