Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś. Zobacz wyjątkowy trening mistrza świata

26 listopada Wasyl Łomaczenko przystąpi do pierwszej obrony pasa mistrza świata WBO, a jego rywalem będzie Nicholas Walters. Dwukrotny mistrz olimpijski przygotowuje się w wyjątkowy sposób. Zobacz innowacyjny trening Ukraińca.

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
YouTube / ESNEWS

Wasyl Łomaczenko to jeden z najbardziej utalentowanych pięściarzy ostatnich lat. Na ringach amatorskich dwukrotnie zdobywał złoto olimpijskie (w Pekinie i Londynie), a podczas całej kariery osiągnął niesamowity bilans walk: zwyciężał 396 razy, notując tylko jedną porażkę. Na zawodowstwie również radzi sobie znakomicie i już w trzecim występie sięgnął po pas czempiona.

Obecnie może pochwalić się tytułem w drugiej dywizji wagowej i tego trofeum będzie bronił 26 listopada w Las Vegas. "Hi-Tech" zamierza po raz kolejny zaimponować widzom, a formy jego treningu są niespotykane wśród bokserów. Dziennikarz ESNEWS miał okazję towarzyszyć Łomaczence w wyjątkowych przygotowaniach.

Po dwunastu rundach sparingu 28-latek pracował nad koncentracją i skupieniem. Pomóc w tym ma m.in. zręcznościowe układanie klocków oraz rozwiązywanie łamigłówek matematycznych. Co ciekawe, towarzyszył mu m.in. pogromca Krzysztofa Głowackiego, Ołeksandr Usyk.

Innowacyjny trening Łomaczenki po 12 rundowym sparingu:
Czy Wasyl Łomaczenko ma szansę stać się najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×