Gala Boksu w Newark: Włodarczyk, Masternak na żywo. Transmisja TV, stream online

W nocy z soboty na niedzielę w Newark odbędzie się gala boksu. W akcji wezmą udział: Krzysztof Włodarczyk, Maciej Sulęcki oraz Mateusz Masternak. Transmisja TV w Polsat Sport. Stream online w Ipla TV.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Krzysztof Włodarczyk PAP / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk

Boks w Nevark LIVE: Włodarczyk - Gasijew na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online z walk Masternaka i Sulęckiego?

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się gala boksu w Newark. Transmisję TV z wszystkich walk Polaków będzie można obejrzeć na żywo na antenie Polsat Sport. Walki Krzysztof Włodarczyk - Murat Gasijew, Maciej Sulęcki - Jack Culcay i Mateusz Masternak - Stivens Bujaj LIVE w telewizji.

Walki Włodarczyka, Masternaka i Sulęckiego można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online zostanie udostępniony na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i jest dostępna również na urządzeniach mobilnych.

Walka Sulęcki - Culcay zaplanowana jest na godzinę 3:05 polskiego czasu, w nocy z soboty na niedzielę. Pojedynek Masternak - Bujaj ma rozpocząć się o godzinie 4:00. Natomiast starcie Włodarczyk - Gasijew odbędzie się około godziny 5:00 czasu polskiego.

Transmisja TV oraz online z gali boksu w Newark od godziny 2:00 w Polsat Sport i Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: wpadli w szał. Bijatyka podczas walki bokserów
Czy będziesz oglądać galę boksu w Newark i walki Włodarczyka, Masternaka i Sulęckiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×