Tomasz Adamek vs Fred Kassi. Znamy wszystkich uczestników "Nocy Wojowników"

Poznaliśmy wszystkich uczestników gali "Noc Wojowników" w Częstochowie, której zwieńczeniem będzie pojedynek Tomasza Adamka z Fredem Kassim. Główną rozgrzewką przed walką wieczoru będzie starcie z udziałem niepokonanego Adama Balskiego.


Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Tomasz Adamek Newspix / DOMINIK BUZE/FOTOPYK / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Gala odbędzie się 18 listopada w Częstochowie. Organizatorzy, czyli grupa MB Promotions Mateusza Borka i Tymex Boxing Mariusza Grabowskiego, przewidzieli trzy pojedynki o tytuły mistrza Polski. W najważniejszej z nich, Tomasz Adamek (51-5, 30 KO) skrzyżuje rękawice z Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO), a w stawce będzie międzynarodowe trofeum.

Główną rozgrzewką będzie pojedynek niepokonanego i utalentowanego Adama Balskiego (10-0, 8 KO). Zawodnik ten przygotowuje się wraz z Adamkiem w Osadzie Śnieżka w Łomnicy, a w roli jego trenera zadebiutuje Gus Curren - opiekun "Górala". Wszystko wskazuje na to, że rywalem Balskiego będzie pochodzący z Michigan Amerykanin Demetrius Banks (9-2, 4 KO).

Dla częstochowian ważnym akcentem będzie występ miejscowego Roberta Parzęczewskiego (17-1, 10 KO). Oponentem "Araba" będzie pochodzący z dalekiej Tanzanii 39-letni Said Mbelwa (43-25-5, 28 KO).

O krajowe pasy w dywizji półśredniej i super lekkiej powalczą odpowiednio Michał Żeromiński (13-2-1, 1 KO) z Łukaszem Wierzbickim (13-0, 6 KO) i Michał Leśniak (7-1, 2 KO) z Kamilem Młodzińskim (8-2-3, 5 KO).

Bezpośrednią transmisję z gali "Noc Wojoników" przeprowadzi stacja Polsat, a pojedynek Adamek - Kassi będzie pokazany w otwartej antenie.

Pełna karta walk:

Tomasz Adamek vs Fred Kassi
Adam Balski vs Demetrius Banks (?)
Michał Żeromiński vs Łukasz Wierzbicki
Robert Parzęczewski vs Said Mbelwa
Michał Leśniak vs Kamil Młodziński
Mateusz Rzadkosz vs Tomasz Gromadzki
Damian Wrzesiński vs Marek Laskowski

ZOBACZ WIDEO Boks miłością Szymona Majewskiego. "Jak będę miał sześćdziesiątkę, to będę gotowy na walkę"
Czy Tomasz Adamek pokona Freda Kassiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×