Walka Fiodora Czerkaszyna odwołana. 24-latek zachorował. "Objawy okazały się zbyt mocne"

Fiodor Czerkaszyn będzie musiał poczekać na swoją kolejną walkę. 24-latek się rozchorował, wskutek czego jego piątkowy pojedynek z Javierem Francisco Macielem nie dojdzie do skutku.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Fiodor Czerkaszyn (z lewej) Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Fiodor Czerkaszyn (z lewej)
Choroby krzyżują plany polskich pięściarzy. Pozytywny wynik testu na koronawirusa uzyskał Krzysztof Głowacki, przez co nie będzie mógł walczyć o pas federacji WBO z Lawrencem Okoliem.

Ponadto rozchorował się Fiodor Czerkaszyn. 24-latek w piątek miał pojawić się na gali Knockout Boxing Night. Jego walka z Javierem Francisco Macielem została odwołana.

"Z przykrością musimy poinformować o chorobie Fiodora Czerkaszyna, która uniemożliwia mu start na piątkowej gali. Fiodor jest wojownikiem, ale objawy okazały się zbyt mocne, by mógł podejść do tego wyzwania w pełni sił" - przekazali przedstawiciele Knockout Boxing Night na Twitterze.

Podczas piątkowej gali w ringu pojawi się Mateusz Masternak. Rywalem 33-latka będzie Argentyńczyk Jose Gregorio Ulrich.

Gala Knockout Boxing Night odbędzie się w piątek, 4 grudnia. Zmagania od godz. 20:00 pokaże na żywo TVP Sport. Transmisja dostępna będzie także za pośrednictwem strony sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport.

Czytaj także:
Anthony Joshua chce ratować boks. Mówi o kolejnej wielkiej walce
"Podpisz kontrakt i wejdź do ringu". Holyfield zachęca Tysona do trzeciej walki

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). To było Rutkowski show podczas gali FEN 31. "To pstryczek dla niego. Szanujmy się!"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×