Polska - Serbia kursy oraz typy bukmacherskie na mecz siatkówki | 03.06.2023

Polskie siatkarki po znakomitym starcie w Lidze Narodów przystąpią do meczu z reprezentacją Serbii. Dla biało-czerwonych będzie to prawdziwy sprawdzian, bo naprzeciw staną aktualne mistrzynie świata.

Jakub Boroń
Jakub Boroń
siatkarki reprezentacji Polski Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski


Polska - Serbia kursy, typy, oferty bukmacherskie na mecz | 03.06.2023


Reprezentacja Polski siatkarek świetnie rozpoczęła zmagania w Lidze Narodów. Podopieczne Stefano Lavariniego odniosły trzy zwycięstwa, pokonując Kanadę, Tajlandię i Włochy. Dzięki temu biało-czerwone są na ten moment liderkami rozgrywek. Natomiast Serbki zaliczyły rozczarowujący początek, choć trzeba przyznać, że terminarz nie był dla nich łaskawy. Aktualnie mistrzynie świata przegrały z USA i Turcją. W rezultacie w najbliższym pojedynku muszą postarać się o poprawę swojej sytuacji. Początek meczu Polska - Serbia w sobotę (3 czerwca) o godzinie 13:00.

Polska - Serbia kursy bukmacherskie


Eksperci bardzo nieśmiało określili, która drużyna ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Niższy kurs zaproponowano na zwycięstwo reprezentacji Polski; wynosi on u bukmachera STS 1.75. Natomiast na wygraną Serbii współczynnik osiąga wartość 2.10. Minimalne różnice jasno sugerują, że będzie to mecz drużyn o bardzo zbliżonej jakości.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 03/06/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Polska - Serbia typy bukmacherskie

Reprezentantki Polski udowodniły, że mają wielką chęć na grę w play-offach Ligi Narodów. Biało-czerwone pewnie zwyciężyły w swoich dwóch ostatnich meczach, oddając tylko jednego seta. Jednak prawdziwy sprawdzian sił nastąpi dopiero w starciu z Serbią, która chce przerwać serię porażek. Mistrzynie świata muszą wkroczyć na właściwy tor, aby nie skomplikować swojej sytuacji w tabeli. Ciekawą opcją może być zatem obstawienie wygranej Serbek po wyższym kursie.

Polska - Serbia oferty bukmacherskie


Bukmacherzy niepewnie wskazują faworytki tego meczu. Na papierze silniejszą kadrą dysponują Serbki, ale pod względem aktualnej formy to Polki wyglądają o wiele lepiej. Te fakty zwiastują naprawdę zacięte widowisko. Dlatego dobrym wyborem może okazać się obstawienie liczby punktów powyżej 174,5.

Polska - Serbia statystyki


Po trzech meczach reprezentantki Polski mają na koncie 8 punktów i z bilansem setów 9:3 zajmują 1. miejsce w tabeli. Natomiast Serbia rozegrała dwa pojedynki, zdobywając zaledwie jedno oczko. Mistrzynie świata z ubiegłego roku zajmują 13. pozycję ze stosunkiem setów 3:6.


Polska - Serbia wyniki


Polska w tym roku rozegrała pięć meczów i wszystkie wygrała. Szczególnie ważne są te ostatnie z Ligi Narodów przeciwko Kanadzie (3:2), Włochom (3:1) i Tajlandii (3:0). Z kolei Serbia przystąpiła do rozgrywek bez wcześniejszych sparingów. Poskutkowało to dwiema porażkami z USA (2:3) i Turcją (1:3).

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×