Charles Oliveira - Beneil Dariush kursy i typy bukmacherskie | 11.06.2023

Co-main eventem gali UFC 289 jest starcie Charlesa Oliveiry z Beneilem Dariushem. Niedawny mistrz kategorii lekkiej stracił swój pas i musi udowodnić, że zasługuje na jego odzyskanie. W tej walce faworytem jest jednak Dariush.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Mateusz Gamrot (z lewej) i Beneil Dariush (z prawej) Getty Images / Chris Unger / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot (z lewej) i Beneil Dariush (z prawej)

Charles Oliveira - Beneil Dariush kursy, typy, oferty bukmacherskie | 11.06.2023


Charles Oliveira podczas gali UFC 289 będzie miał wiele do udowodnienia. Przegrana z Islamem Makhachevem zakończyła jego pokaźną serię zwycięstw i odebrała pas mistrzowski kategorii lekkiej. Teraz Brazylijczyk musi pokazać, że był to jedynie wypadek przy pracy, a jego umiejętności pozwolą mu niebawem na odzyskanie mistrzowskiego tytułu. W nocy z soboty na niedzielę zmierzy się z niepokonanym od 2018 roku Beneilem Dariushem. Karta główna gali UFC 289 będzie transmitowana na antenie Polsat Sport.

Charles Oliveira - Beneil Dariush kursy bukmacherskie

Co ciekawe, za dużego faworyta uznawany jest Beneil Dariush. Kurs na jego zwycięstwo w starciu z byłym mistrzem wynosi 1.67. Wygrana Charlesa Oliveiry została natomiast oszacowana przez bukmacherów na 2.20. W tej walce spodziewane jest zakończenie przed decyzją sędziowską. Kurs na pełen dystans wynosi bowiem 2.90.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Charles Oliveira - Beneil Dariush typy bukmacherskie


Wysoki kurs na wygraną Charlesa Oliveiry spowodwany jest przebiegiem jego ostatniego pojedynku. Islam Makhachev pokonał go bez większych problemów, odbierając mu pas mistrzowski wagi lekkiej. Nie zmienia to faktu, że Brazylijczyk jest fantastycznym zawodnikiem, który zdecydowaną większość swoich walk zwycięża poprzez poddanie. Jeśli starcie z Beneilem Dariushem ułoży się po jego myśli, może on zastosować jedną ze swoich słynnych taktyk. Kurs na wygraną Brazylijczyka poprzez poddanie wynosi 4.75.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Charles Oliveira - Beneil Dariush oferty bukmacherskie

Beneil Dariush słynie z zachowawczego stylu walki, opierającego się na tworzeniu punktowej przewagi. Polscy kibice mogli dostrzec to w jego starciu z Mateuszem Gamrotem. Nie dziwi zatem, że Dariush w oczach sędziów wygrał każdy pojedynek, który dotrwał do decyzji. Zarówno Dariush, jak i Charles Oliveira mogą skupiać się na uzyskaniu przewagi w parterze, dlatego ich pojedynek może nie zakończyć się szybko. Kurs na powyżej 1,5 rundy wynosi 1.70.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Charles Oliveira - Beneil Dariush statystyki


Charles Oliveira w profesjonalnym MMA cieszy się rekordem 33-9-0. Ostatni okres był dla niego zdecydowanie najlepszy w karierze, choć poprzednia przegrana z Islamem Makhachevem poskutkowała utratą pasa mistrzowskiego. Aż 21 z 33 zwycięstw Brazylijczyka miało miejsce po poddaniu przeciwnika.

Beneil Dariush ma na swoim koncie bilans 22-4-1. Aktualnie kontynuuje passę ośmiu wygranych z rzędu. W październiu 2022 roku pokonał Mateusza Gamrota, a wcześniej rozprawiał się między innymi z Tonym Fergusonem czy Diego Ferreirą.

Charles Oliveira - Beneil Dariush wyniki


Walka z Islamem Makhachevem nie poszła po myśli Charlesa Oliveiry, który przegrał po duszeniu w drugiej rundzie. Wcześniej Brazylijczyk poddał Justina Gaethje i Dustina Poiriera, a także znokautował Michaela Chandlera.

Beneil Dariush ma za sobą zwycięstwo z Mateuszem Gamrotem, do którego doszło na skutek niejednogłośnej decyzji sędziów. Wcześniej amerykański zawodnik wygrywał przez decyzje z Tonym Fergusonem i Diego Ferreirą.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×