KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn zakłady, kursy i typy bukmacherskie | 23.09.2023

Szczypiorniści KS Azotów Puławy zmierzą się we własnej hali z rewelacją początku sezonu, czyli MMTS-em Kwidzyn. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem do zwycięstwa są gospodarze, albowiem są jeszcze w wyższej formie od przyjezdnych.

Kamil Piłaszewicz
Kamil Piłaszewicz
Zawodnicy MMTS-u Kwidzyn Materiały prasowe / Biuro Prasowe Orlen Superligi / Zawodnicy MMTS-u Kwidzyn

KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn kursy, typy, oferty bukmacherskie | 23.09.2023

Gospodarze przystąpią do tej konfrontacji po zaciętym spotkaniu w ostatniej kolejce. W piątej serii gier okazało się, że szczypiorniści Azotów Puławy nie zawsze są w stanie w pełni wywiązać się z roli faworyta. Jeszcze przed spotkaniem z Gwardią Opole większość analityków spodziewała się jednostronnego spotkania. Sądzili tak na podstawie tego, że czwarta drużyna ligi podejmowała we własnej hali zespół klasyfikowany o trzy oczka niżej. Tymczasem to Gwardziści zwyciężyli po serii rzutów karnych.

Jeszcze większym faworytem w swoim ostatnim starciu byli gracze MMTS-u Kwidzyn. Finalnie oni również nie potrafili donieść zwycięstwa. W regulaminowym czasie byli w stanie tylko zremisować z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, czyli obecnie dopiero dziesiątą siłą ORLEN Superligi. Kiedy doszło do serii rzutów z 7. metra, ich próby były aż nazbyt czytelne dla golkipera rywali.

KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn kursy bukmacherskie

Ogólnie rzecz biorąc, oba zespoły udanie rozpoczęły tegoroczne zmagania w ORLEN Superlidze i znajdują się w górnej części tabeli po pięciu pierwszych kolejkach. O ile jednak fani KS Azotów Puławy mogli spodziewać się takiego startu ich ulubieńców, to sympatycy MMTS-u są zdania, że 6. miejsce jest wynikiem ponad stan.

KS Azoty dysponują zgranym składem, zaś kwidzynianie to jedna z tych ekip, w których zaszły największe zmiany kadrowe przed startem tegorocznych rozgrywek. Między innymi dlatego to właśnie gospodarze najbliższego starcia są stawiani w roli zdecydowanych faworytów. Kurs na wygraną Azotów u bukmacherów wynosi 1.16. Na zwycięstwo MMTS-u przygotowano za to wycenę na poziomie 8.00.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 21/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn typy bukmacherskie

Gospodarze tej gry mają na koncie już 3 triumfy, czyli o jeden więcej od przeciwników. Taki sam bilans między nimi pokazuje się odnośnie do wygranych pierwszych połów w tym sezonie. KS Azoty starają się jednak narzucić swój styl gry już od pierwszej piłki, a kwidzynianie wolniej wchodzą w spotkanie. Dlatego też bukmacherzy są zdania, że to puławski team będzie prowadził w tej konfrontacji już po pierwszych 30 minutach gry.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 21/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn statystyki i wyniki


- KS Azoty Puławy zwyciężała po 3 razy i w pierwszych, i drugich połowach.
- Drużyna MMTS-u rzucała w tym sezonie więcej bramek w pierwszych odsłonach i to zarówno w domowych, jak i wyjazdowych spotkaniach.

KS Azoty Puławy to drużyna, która w 5 ostatnich edycjach Superligi za każdym razem znajdowała się w gronie sześciu najlepszych zespołów ligi. Ponadto to oni zajmowali trzecią lokatę w sezonach 2020/2021 i 2021/2022. Natomiast MMTS jest zespołem, który w tym samym okresie plasował się w środkowej części tabeli.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×