KS Industria Kielce - PSG zakłady, kursy i typy bukmacherskie | 27.09.2023

Wielkie emocje czekają kibiców w meczu KS Industria Kielce - PSG. Zostało one wybrane jako "mecz tygodnia" spośród rozgrywanych w ramach 3. kolejki Ligi Mistrzów. Choć to francuska ekipa wygrywała częściej, za faworyta uznawani są gospodarze.

Kamil Piłaszewicz
Kamil Piłaszewicz
Na zdjęciu drużyna Industrii Kielce WP SportoweFakty / Karolina Antczak / Na zdjęciu drużyna Industrii Kielce

KS Industria Kielce - PSG kursy, typy, oferty bukmacherskie | 27.09.2023


Starcia między Industrią a PSG często bywały bardzo emocjonujące. Polskim fanom w pamięci szczególnie zapadł mecz rozgrywany w ramach Final4 w 2016 roku. Wówczas drużyna KS Industrii Kielce pokonała paryżan, by ostatecznie sięgnąć po tytuł najlepszego klubowego zespołu w Europie. W ostatnich dwóch latach ekipa z Kielc docierała też do finałów Ligi Mistrzów, a PSG ta sztuka nie udała się od 2017 roku. Wszystko to sprawia, że to właśnie polski zespół uznawany jest za faworyta. Kurs na wygraną Industrii wynosi obecnie około 1.90, podczas gdy triumf paryżan "wyceniono" na 2.40.

Przed najbliższym meczem należy mieć jednak na uwadze, że trener kielczan ciągle musi stawiać na rezerwowych bramkarzy, albowiem kontuzjowany jest Andreas Wolff. Jego zmiennicy nie notują tak często udanych interwencji jak reprezentant Niemiec. Dlatego też szczypiorniści KS Industrii na razie tracą więcej goli niż analitycy początkowo zakładali.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

KS Industria Kielce - PSG kursy bukmacherskie


Obydwa zespoły od lat należą do światowej czołówki, lecz zdaniem ekspertów szerszym i lepszym jakościowo składem, nawet mimo kontuzji dysponuje KS Industria. Kielczanie są stawiani przez bukmacherów w roli faworytów także z racji tego, iż wystąpią przed własną publicznością. W Hali Legionów potrafili dokonywać spektakularnych rzeczy i właśnie u siebie częściej pokonywali PSG.

KS Industria Kielce - PSG typy bukmacherskie

Forma Industrii w tym sezonie rośnie ze spotkania na spotkania. Potwierdzeniem tych słów jest poziom, jaki zaprezentowali się przeciwko Kolstad Handball, z którym wygrali na wyjeździe 32:30. W pierwszej serii EHF Champions League kielczanie przegrali z u siebie z Aalborgiem 31:34. Do tego w Orlen Superlidze prezentują bardzo wysoki poziom i już w pięciu z sześciu meczów w tym sezonie zdobyli co najmniej 40 bramek.

Z kolei dyspozycja paryżan jest póki co falująca. Mimo to, bukmacherzy są przekonani, że tak ofensywnie nastawione zespoły zdołają zanotować w bezpośrednim meczu łącznie więcej niż 63 trafienia. Kurs na takie zdarzenie wynosi obecnie około 1.70 i jest z pewnością ciekawą opcją, dla osób szukających możliwości zestawienia na swoich kuponach.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

KS Industria Kielce - PSG statystyki i wyniki

Od 2016 roku lepszym bilansem mogą pochwalić się gracze PSG. W 13 meczach triumfowali ośmiokrotnie, przy pięciu wiktoriach kielczan. Także bilans bramkowy przemawia na ich korzyść. W ostatnich pięciu meczach częściej górą była Industria, notując w czerwcu 2023 roku bardzo ważną wygraną w półfinale Ligi Mistrzów (25:24).

W pierwszych dwóch kolejkach tegorocznych rozgrywek paryżanie zanotowali dwie wygrane. Najpierw na wyjeździe pokonali Szeged (31:29), by po kilku dniach we własnej hali być górą w starciu z RK Zagrzeb (35:31). W różnych humorach pierwsze dwie kolejki kończyli za to kielczanie. Rozpoczęli od porażki u siebie z Aaloborgiem (31:4), ale nastroje poprawili zwycięstwem na wyjeździe z Kolstad Handball (32:30).

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×