Houston Outlaws - Florida Mayhem kursy i typy bukmacherskie | 28.09.2023

W czwartek w ramach Overwatch League dojdzie do kilku spotkań, a jednym z nich będzie starcie Houston Outlwas z Florida Mayhem. Która z tych ekip wyjdzie zwycięstwo z tej rywalizacji?

Maciej Paszkiewicz
Maciej Paszkiewicz
Overwatch Materiały prasowe / Overwatch / Overwatch

Houston Outlaws - Florida Mayhem kursy, typy, oferty bukmacherskie | 28.09.2023


W czwartek w Overwatch League zawodnicy Houston Outlaws rozegrają swoje kolejne spotkanie w tych rozgrywkach. Tym razem ich rywalem będą zawodnicy Florida Mayhem, którzy znajdują się nad nimi w tabeli. Będzie to rywalizacja drugiej ekipy OWL z trzecim zespołem tych rozgrywek. Czy faworytom uda się dopisać kolejne zwycięstwo na swoje konto i powiększyć przewagę nad Houston?

⇒ Jak typować e-sport? Zobacz praktyczny poradnik! ⇐

Houston Outlaws - Florida Mayhem kursy bukmacherskie


Dla polskich kibiców mecz Houston Outlaws - Florida Mayhem być może nie będzie aż tak ciekawy, jak mecze np. Counter Strike’a, ale spotkania w Overwatcha są dość widowiskowe. Szczególnie gdy biorą w nich udział topowe drużyny, właśnie pokroju Houston Outlaws oraz Florida Mayhem. Pierwsza z tych drużyn jest lekkim underdogiem z kursem na poziomie 2.10, ponieważ w tym sezonie radzi sobie nieco gorzej, niż przeciwnicy.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/09/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Houston Outlaws - Florida Mayhem typy bukmacherskie

Houston Outlaws ma mniejsze doświadczenie od Florida Mayhem, co widać m.in. w wynikach tych ekip. Florida wygrała w tym sezonie 14 spotkań i tylko dwa przegrała, co daje win ratio na poziomie 88% oraz drugie miejsce w tabeli. Bilans map daje +29 oczek, podczas gdy Houston Outlaws ma ich tylko +18. Będzie to mecz na szczycie i w dodatku drużyn o podobnym potencjale. To oznacza, że warto tu zagrać zakład na +3.5 mapy, ponieważ daje on fajne value.

⇒ Tutaj zagrasz bezpiecznie. Zobacz listę legalnych bukmacherów! ⇐

Houston Outlaws - Florida Mayhem statystyki i wyniki


Houston Outlaws wygrało w tym sezonie 13 spotkań i trzy przegrało. Posiada win ratio na poziomie 81%, a także 41 wygranych map i 20 przegranych, co daje różnicę +21. Florida Mayhem w tym czasie zwyciężyła w 14 starciach oraz w dwóch uległa. 88% win ration i 46 wygranych map oraz 17 przegranych z różnicą +29.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×