Natalia „Navcia” Korgol vs Elizabeth „Lizi” Anorue kursy i typy | 09.12.2023

Podczas sobotniej gali FAME Reborn dojdzie do dwóch walk kobiecych. W jednej z nich zmierzą się Navcia oraz Lizi, które nie pałają do siebie sympatią. Między dziewczynami od dawna jest gorąco, a konflikt będzie miał swoje zwieńczenie w oktagonie.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Typy na Fame MMA Archiwum prywatne / Typy na Fame MMA

Navcia - Lizi typy i najciekawsze oferty bukmacherskie


O konflikcie między Navcią a Lizi mówiło się już od dawna. Obie dziewczyny wielokrotnie zaczepiały się w internecie, obrażały i kłóciły, a teraz wreszcie będą miały okazję sprawdzić się w oktagonie. Dla Lizi będzie to trzecie starcie, zaś Navcia jest kompletną debiutantką, co sprawia, że typerzy dają jej niewielkie szanse na zwycięstwo. Zwłaszcza, że w swojej pierwszej walce Lizi pokazała się z bardzo dobrej strony, mimo niekorzystnego rezultatu.

Navcia - Lizi kto wygra - kursy bukmacherskie


Navcia jest jednym z największych underdogów sobotniej gali FAME Reborn. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 3.55. W przypadku ewentualnej wygranej Lizi jest to raptem 1.22. W starciu tych zawodniczek może zapanować chaos, dlatego trudno przewidzieć jego wynik. Nie ulega natomiast wątpliwościom, że są one niezwykle charakterne, dlatego szybko się nie poddadzą.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/12/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Typowanie, że Lizi wygra


Umiejętności Navcii pozostają kompletną niewiadomą. Na media treningu pokazała poprawną technikę, natomiast może jej zabraknąć dynamiki. Nie ma także doświadczenia, czego nie można powiedzieć o jej przeciwniczce, która chrzest bojowy ma już za sobą. W debiucie Lizi przegrała z faworyzowaną Dominiką Rybak, natomiast sprawiła niespodziankę i była w stanie przez pewien czas jej zagrażać. Lizi jest silna, charakterna i wytrzymała. Walczy do końca nawet mimo trudnej sytuacji.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/12/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Kursy na to, że walka zakończy się przed czasem

Starcia z udziałem kobiet są trudne do przewidzenia. Wynika to głównie z niewiedzy dotyczącej ich odporności na ciosy. Lizi udowodniła, że ból jej nie przeraża, dlatego nie będzie się obawiać nadziania na kontratak. Jednocześnie dysponuje ciekawym arsenałem zagrań, co stawia Navcię w bardzo niekomfortowym położeniu. Jeżeli Lizi się na nią rzuci, może szybko zakończyć ten pojedynek. Kurs na koniec walki przed czasem wynosi 1.42.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/12/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Statystyki przed walką Navcia - Lizi


Navcia jest absolutną debiutantką. Lizi ma za sobą dwie walki. Najpierw dała się pokonać Dominice Rybak w drugiej rundzie, a w lipcu 2023 roku pokonała Nanami Chan po jednogłośnej decyzji sędziów.

Navcia - Lizi gdzie oglądać walkę?


Sobotnie FAME Reborn odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Galę można śledzić jedynie po wykupieniu PPV na oficjalnej stronie FAME.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×