Kurs 200.00 wygraną Don Kasjo z Tańculą podczas Prime Show MMA 8

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  / Bukmacher TOTALbet
Archiwum prywatne / / Bukmacher TOTALbet
zdjęcie autora artykułu

Walką wieczoru podczas gali Prime Show MMA 8 będzie pięściarski pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Arkadiuszem Tańculą. TOTALbet, który jest oficjalnym bukmacherem tego wydarzenia, proponuje promocyjny kurs 200.00 na zwycięstwo "Don Kasjo".

Kurs 200.00 na zwycięstwo "Don Kasjo" w walce wieczoru na Prime Show MMA 8

Trzeba przyznać, że Prime Show MMA odpaliło prawdziwą petardę i w walce wieczoru podczas ósmej edycji tej gali zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Arkadiusz Tańcula, który znany był do tej pory z występów dla konkurencyjnej organizacji Fame MMA. Pojedynek zakontraktowano na zasadach boksu, a to naturalnie sprawia, że faworytem jest wywodzący się z tej dyscypliny Kasjusz Życiński. Bukmacher TOTALbet pozwala obstawiać zwycięstwo "Don Kasjo" po kursie 200.00. Oferta ta skierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta w tym serwisie.

Jak skorzystać z kursu 200.00? Pierwsze, co należy zrobić, to zarejestrować konto w TOTALbet, podając kod promocyjny BETBONUS lub klikając w powyższy link. Wymagana jest także akceptacja wszystkich zgód marketingowych oraz pierwsza wpłata o wartości co najmniej 1 zł. Po spełnieniu tych warunków można postawić za dokładnie 1 zł pierwszy zakład w historii konta na zwycięstwo "Don Kasjo" z Tańculą. Bukmacher aktywuje wówczas kurs 200.00. Ewentualna wygrana minus podatek, a więc 176 złotych, zostanie wypłacona na saldo główne - bez konieczności obrotu.

Skorzystanie z promocji krok po kroku:

  • Rejestracja z linku bądź z kodem BETBONUS.
  • Akceptacja wszystkich zgód marketingowych.
  • Doładowanie konta (min. 1 zł).
  • Pierwszy zakład za 1 zł na zwycięstwo "Don Kasjo" z Tańculą podczas Prime Show MMA 8
  • Wygrana trafia na saldo gotówkowe.

Warto wspomnieć jeszcze w kilku słowach o samym pojedynku. "Don Kasjo" przegrał dwie ostatnie walki bokserskie, ale trzeba przyznać, że rywali miał naprawdę zacnych - Pawła Tyburskiego oraz Dominika Zadorę, którzy w świecie freak fightów uchodzą za jednych z najlepszych zawodników. W ostatnim pojedynku (na zasadach mieszanego K-1) Kasjusz Życiński wrócił jednak na zwycięską ścieżkę, pokonując Michała "Boxdela" Barona. Arkadiusz Tańcula nie ma najlepszej passy, gdyż ma za sobą dwie porażki z rzędu - z Adrianem Polańskim i Maksymilianem Wiewiórką. Dyspozycja "Aroya" w ostatnim czasie jest zaskakująco słaba, a na domiar złego, zmierzy się na Prime Show MMA 8 ze specjalizującym się w boksie "Don Kasjo".

Źródło artykułu: zagranie.com