Kasjusz Życiński - Arkadiusz Tańcula kursy i typy bukmacherskie | 13.04.2024

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Kasjusz Życiński
Instagram / / Na zdjęciu: Kasjusz Życiński
zdjęcie autora artykułu

W sobotę odbędzie się gala Prime MMA 8. W walce wieczoru zmierzą się Kasjusz Życiński oraz Arkadiusz Tańcula. Obaj zawodnicy za sobą nie przepadają, a ich konflikt eskalował już kilka miesięcy temu. Stoczą pojedynek w formule bokserskiej.

Don Kasjo - Tańcula typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Kasjusz Życiński jako twarz i największa gwiazda federacji Prime MMA zmierzy się w main-evencie sobotniej gali. Stoczy z Arkadiuszem Tańculą pojedynek, w którym z pewnością nie zabraknie negatywnych emocji. Obaj panowie za sobą nie przepadają, a w trakcie programów mieli do siebie mnóstwo gorzkich słów. Ich walka odbędzie się na zasadach faworyzujących Don Kasjo, bowiem będzie to boks w klasycznych rękawicach. To formuła, w której Życiński czuje się najlepiej. Umiejętności stójkowe Tańculi nie są z kolei najwyższe.

Don Kasjo - Tańcula kto wygra - kursy bukmacherskie

Kasjusz Życiński ma po swojej stronie warunki fizyczne i doświadczenie. Nie dziwi więc, że bukmacherzy uważają go za wyraźnego faworyta sobotniego pojedynku. Kurs na jego zwycięstwo wynosi raptem 1.19. W przypadku ewentualnej wygranej Arkadiusza Tańculi jest to natomiast aż 3.70. Tańcula to jeden z największych underdogów sobotniej gali Prime MMA 8. Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Typowanie, że Don Kasjo wygra przez decyzję

Kasjusz Życiński to jeden z najlepszych freakfighterów w kraju. Arkadiusz Tańcula również uchodzi za utalentowanego, choć w ostatnim czasie nie radzi sobie najlepiej. Przegrał zarówno z Adrianem Polański, jak i Maksymilianem Wiewiórką przy okazji turnieju FAME. Don Kasjo w stójce powinien zdominować Tańculę, dla którego nie jest to ulubiona płaszczyzna. Jednocześnie na próżno spodziewać się, aby walka skończyła się przed czasem. Życiński potrafi dobrze punktować, natomiast nie ma przesadnie mocnego ciosu. Tańcula z kolei jest niezwykle wytrzymały i odporny na otrzymywane ciosy. Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Kursy na to, że walka potrwa pełen dystans

W trakcie swojej przygody z freakfightami Kasjusz Życiński tylko dwa razy wygrał walkę bokserską przed czasem. Raz miało to miejsce, gdy Marcin Najman został zdyskwalifikowany, a później wyższość włodarza Prime musiał uznać Popek. Większość jego pojedynków rozstrzyga się natomiast w wyniku sędziowskiego werdyktu. Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Statystyki przed walką Don Kasjo - Tańcula

Kasjusz Życiński ma na swoim koncie wiele walk amatorskich, a we freakfightach mierzył się dziesięciokrotnie w formule bokserskiej. Jego bilans to 6-4-0. Po dwóch porażkach z Pawłem Tyburskim i Dominikiem Zadorą przełamał się w formule K-1. Dla Arkadiusza Tańculi będzie to debiut na zasadach bokserskich. Zdecydowana większość jego pojedynków toczyła się w MMA, a jeden w K-1.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)