300 zł za celny strzał Erlinga Haalanda w meczu z Realem Madryt

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  / Bukmacher Superbet
Archiwum prywatne / / Bukmacher Superbet
zdjęcie autora artykułu

Kapitalnie zapowiada się rewanżowe starcie Manchesteru City z Realem Madryt w 1/4 finału Ligi Mistrzów. Jednym z bohaterów meczu może być Erling Haaland. 300 złotych bonusu za minimum jeden celny strzał Norwega proponuje bukmacher Superbet.

Bonus 300 zł za celny strzał Haalanda w meczu Manchester City - Real Madryt

Pierwszy mecz "Królewskich" z "Obywatelami" dostarczył niebywałych emocji i aż sześciu bramek, kończąc się remisem 3:3. To pokazuje, iż sprawa awansu do półfinału Champions League wciąż jest otwarta, a sporo może zależeć od dyspozycji Erlinga Haalanda. Norweg w ostatnim czasie nie strzela tylu bramek do ilu przyzwyczaił, ale ostatni dobry występ, zakończony golem przeciwko Luton sprawia, iż Haaland może błyszczeć w najbliższą środę na Etihad Stadium. Bukmacher Superbet proponuje nawet 300 złotych bonusu za minimum jeden celny strzał Norwega na bramkę Realu Madryt. Biorąc pod uwagę średnią liczbę prób, które Haaland oddaje w każdym meczu, ta promocja wydaje się wyjątkowo ciekawa.

Z promocji mogą skorzystać typerzy, którzy zarejestrują konto w Superbet i wykorzystają w tym celu kod promocyjny BETBONUS. Obowiązkowa jest także akceptacja obu zgód marketingowych (sms, e-mail) oraz dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 złotych. Po wszystkim użytkownik musi postawić pierwszy zakład (SOLO, stawka min. 2 zł) na minimum jeden celny strzał Erlinga Haalanda w meczu Manchester City - Real Madryt.

Skrócona instrukcja aktywacji bonusu:

  • Rejestracja z kodem BETBONUS
  • Akceptacja obu zgód marketingowych
  • Wpłata min. 50 złotych
  • Zakład za min. 2 złote na celny strzał Haalanda

Statystyki Erlinga Haalanda mówią same za siebie

Erling Haaland jest wiodącą postacią Manchesteru City w trwającej edycji Ligi Mistrzów. Norweg w ośmiu występach zdobył sześć bramek i dołożył jedną asystę. W odniesieniu do promocji bukmachera Superbet, warto też wspomnieć o innych statystykach, a konkretnie o średniej liczbie celnych strzałów oddawanych przez Haalanda. Norweg oddaje średnio 2,74 celne próby na każdy mecz Ligi Mistrzów.

Haaland w Lidze Mistrzów:

  • 6 goli w 8 meczach
  • Średnio 4,31 strzału na każdy mecz 
  • Średnio 2,74 celnego strzału na każdy mecz
Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)