WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Megabonus od Superbet. 400 zł za gola w finale Atalanta - Bayer

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne / Bukmacher Superbet
Archiwum prywatne / Bukmacher Superbet
zdjęcie autora artykułu

Czas wyłonić zwycięzcę Ligi Europy w sezonie 2023/24. W wielkim finale zmierzą się ekipy Atalanty Bergamo i Bayeru Leverkusen. Bukmacher Superbet proponuje bonus 400 złotych za wytypowanie drużyny z golem. Sprawdźmy szczegóły.

400 złotych bonusu za gola w finale Ligi Europy: Atalanta - Bayer

Bayer Leverkusen może po raz drugi, a Atalanta Bergamo po raz pierwszy w historii sięgnąć po zwycięstwo w Lidze Europy. Obie ekipy słyną z ofensywnej gry, a to wróży ciekawy mecz i niewykluczone, że także sporo bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się bonusowi, który został przygotowany przez legalnego bukmachera Superbet. Jest nim 400 złotych za wytypowanie drużyny, która strzeli gola w finale Ligi Europy.

Wspomniana oferta przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta gracza w Superbet i dokonają jego rejestracji, z wykorzystaniem kodu promocyjnego BETBONUS. Oprócz tego, bukmacher wymaga również potwierdzenia obu zgód na komunikację marketingową (sms oraz e-mail), zdeponowana kwoty co najmniej 50 złotych oraz postawienia zakładu przedmeczowego za minimum 2 złote na bramkę Atalanty Bergamo lub Bayeru Leverkusen. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany, na konto gracza trafi bonus o wartości 400 złotych.

Najważniejsze warunki:

[list]

 • Otwarcie konta z kodem BETBONUS
 • Potwierdzenie wszystkich zgód marketingowych
 • Wpłata minimum 50 złotych
 • Postawienie zakładu za minimum 2 złote na gola Atalanty lub Bayeru
 • [/list]

  Bayer Leverkusen zakończy sezon bez porażki?

  Bayer Leverkusen nie przegrał jeszcze w tym sezonie żadnego oficjalnego meczu. Passa podopiecznych Xabiego Alonso trwa już od 51 spotkań(!). "Aptekarze" zdobyli tytuł mistrzowski, a teraz mają chrapkę na drugie w historii klubu zwycięstwo w finale Ligi Europy. Bayer nie będzie miał jednak łatwo, gdyż po drugiej stronie boiska staną piłkarze Atalanty Bergamo. Przedstawiciele Serie A także są zmotywowani, gdyż w końcówce sezonu ich forma wyraźnie wystrzeliła.

  Przed decydującym starciem warto wspomnieć o skuteczności obu zespołów. Nie jest chyba żadnym zaskoczeniem, patrząc na ofensywny styl Atalanty i Bayeru, że drużyny te strzelają sporo goli. Bayer Leverkusen tylko w pięciu ostatnich meczach zdobył aż 16 bramek. Atalanta Bergamo w swoich pięciu ostatnich spotkaniach wpisywała się na listę strzelców 9 razy. Jeszcze ciekawiej wyglądają statystyki trwającej edycji Ligi Europy. Atalanta i Bayer rozegrały już po 12 spotkań i zdobyły w nich odpowiednio 31 i 22 bramek.

  [list]

 • Bayer jest najskuteczniejszą drużyną Ligi Europy w sezonie 2023/24, mając 31 goli na koncie
 • Atalanta strzela w Lidze Europy średnio 1,83 bramki na mecz
 • Bayer strzela w Lidze Europy średnio 2,58 bramki na mecz
 • [/list]

  Powyższe statystyki wyraźnie pokazują, iż bonus Superbet, a zatem 400 zł za gola w finale Ligi Europy, jest wyjątkowo interesującą ofertą dla nowych graczy.

  Źródło artykułu: zagranie.com