Dart. "Ile agonii, ile pomyłek". Komentatorzy w trakcie meczu Krzysztofa Ratajskiego wręcz nie dowierzali

Pojedynek Krzysztofa Ratajskiego z Gabrielem Clemensem w 1/8 finału mistrzostw świata w darta federacji PDC dostarczył wielkiej dramaturgii. Komentatorzy TVP Sport wręcz nie dowierzali w to, co widzą.

Dawid Borek
Dawid Borek
Krzysztof Ratajski Twitter / PDC Darts / Na zdjęciu: Krzysztof Ratajski
"Niewiarygodne, tyle meczowych lotek zmarnowanych...", "coś nieprawdopodobnego" - nie dowierzali komentatorzy TVP Sport po kolejnych przestrzelonych rzutkach meczowych Krzysztofa Ratajskiego.

"Ratajski dostał jeszcze jedną szansę! Nie będzie więcej szans. Proste D2, prosimy o to!" - wykrzyczeli po nieudanej serii Gabriela Clemensa, zauważając, że Krzysztof Ratajski w pewnym momencie odłożył już lotki na stół.

Polak nie wykorzystał jednak kolejnej szansy. "Nadal nic... To już jest agonia" - przyznawali, po kolejnej zmarnowanej serii, tym razem w wykonaniu Clemensa, dodając: "niesamowite. Doszliśmy do takiego rozstrzygnięcia, że obaj zawodnicy mają po dwa punkty do końca".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Justyna Kowalczyk i droga na obiad. Nagranie jest hitem sieci

Gdy Ratajski w ostatniej kolejce zamknął mecz, oszaleli z radości: "Tak! Krzysztof Ratajski zagra w ćwierćfinale mistrzostw świata! Ile tutaj mieliśmy agonii, ile pomyłek. Sportowa Polsko, usłysz o darcie, mamy ćwierćfinalistę mistrzostw świata!".

Krzysztof Ratajski po ogromnie emocjonującym pojedynku pokonał Gabriela Clemensa 4:3 w 1/8 finału mistrzostw świata w darta federacji PDC i awansował do ćwierćfinału zmagań. Rywal "Polskiego Orła" wyłoni się w sesji popołudniowej 30 grudnia, a mecze 1/4 finału w Alexandra Palace w Londynie rozgrywane będą w Nowy Rok od godziny 17:00 czasu polskiego.

Zobacz też:
Dart. Szaleństwo po sukcesie Krzysztofa Ratajskiego. "Nerwy większe niż podczas meczów kadry Wenty"
Tak wyglądała piękna chwila polskiego darta. Krzysztof Ratajski aż uklęknął z radości w IV rundzie MŚ! [WIDEO]

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×