Czas na jubileusz! Przed nami 10. sezon Ultraligi

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe
Materiały prasowe
zdjęcie autora artykułu

To już 10. sezon Ultraligi! Znajomi gracze i organizacje wracają do gry w splicie, który ma być nieco inny od pozostałych. Liga założona w 2018 roku, będzie celebrować w trakcie trwającego splitu najpiękniejsze momenty z historii polskiej sceny.

W tym artykule dowiesz się o:

A predyspozycje ku temu są naprawdę dobre. Ultraliga pozyskała sponsora tytularnego - Samsung Galaxy, a na transmisjach pojawiają się kolejni sponsorzy, dzięki którym (miejmy nadzieję) uda się stworzyć ekscytujace rozgrywki dla widzów i samych zawodników.

A skoro o graczach mowa, to po raz kolejny w lidze powitaliśmy nowe twarze. Nowi zawodnicy z Turcji, Korei Południowej, Bułgarii, Włoch czy Czech znaleźli się w szeregach rodzimych formacji i przez najbliższe tygodnie będą walczyli o awans do fazy play-off.

Pierwszy tydzień Samsung Galaxy Ultraligi od początku uraczył nas zaskoczeniami. Faworyzowane Orbit Anonymo poniosło porażkę z odświeżonym składem Alior Bank Teamu, a Maturalni Forsaken korzystający z usług rezerowowego weterana, Jakuba “Kubona” Turewicza, zdołali pokonać ulubieńców kibiców z Grypciocraft Esports. Już teraz widzimy więc, że sezon może być zacięty i emocjonujący, co od około roku jest znakiem rozpoznawczym polskiej sceny, na której walka o play-offy trwa od pierwszej do ostatniej kolejki.

Transmisję z rozgrywek znajdziecie na kanałach Polsat Games na platformach twitch.tv i YouTube, a także w telewizji.

Czytaj także: - JDG wygrało MSI 2023. Jayce "Knighta" rządził w finałowej seriiZe stolicy do Paryża rowerem. Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski z wielkim wyczynem!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: pamiętacie ją? 40-latka błyszczała w Madrycie

Źródło artykułu: AGO Esport