"Snax" dołączył do ekipy wicemistrzów świata!

GamerLegion, które jeszcze niedawno świętowało zdobycie tytułu wicemistrzów świata, zostało nową drużyną Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego.

 Redakcja
Redakcja
Janusz 'Snax' Pogorzelski Getty Images / Na zdjęciu: Janusz 'Snax' Pogorzelski
Janusz "Snax" Pogorzelski to jedna z najpopularniejszych postaci w polskim środowisku Counter Strike’a. Nie dziwne więc, że ogromne poruszenie wywołało doniesienie o transferze "Snaxa" do niemieckiej organizacji GamerLegion, która niespodziewanie zdobyła wcześniej wicemistrzostwo świata!

Trzeba jednak pamiętać, że aktualna sytuacja GamerLegion znacznie różni się od tej, w jakiej znajdowali się kilka miesięcy temu. Rozczarowujące EPL i roszady w składzie wskazują na nowe rozdanie w niemieckiej formacji.

Tym samym jednak Snax w końcu otrzymuje szansę na ponowne przebicie się na najwyższy poziom Counter Strike’a na świecie. W ostatnim czasie Pogorzelski walczył o sukces w sklejce Let Us Cook, która później została podpisana przez powracający na scenę Pompa Team.

Aktualny skład GamerLegion prezentuje się następująco: Isak "⁠isak⁠" Fahlén, Frederik "⁠acoR⁠" Gyldstrand, Nicolas "⁠Keoz⁠" Dgus, Sebastian "volt" Malos, Janusz "Snax" Pogorzelski, Ashley "⁠ash⁠" Battye (trener).

Czytaj także:
Afera w kadrze. Nie będzie tolerancji
Atletico przed meczem prawdy

ZOBACZ WIDEO: Dzień z mistrzem. Bartłomiej Marszałek: To wtedy poczułem, że kocham ten sport
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×